Częstochowa - warsztaty metodyczne

20 stycznia (piatek) 2012, godz. 11 - 14:35
Hotel GRAND
ul.Drogowców 8
CZĘSTOCHOWA

 

 

 

 

  • dla nauczycieli klas 4-6 szkoły podstawowej

Let’s Connect Teachers with Students - jak budować dobre relacje z uczniami i zwiększać ich motywację do nauki języka angielskiego

Szkolenie pomoże nauczycielom lepiej zrozumieć uczniów, dostrzec ich potrzeby emocjonalne i społeczne, poznać różne style uczenia się i stworzyć w klasie optymalne warunki do nauki języka. Zastanowimy się wspólnie, jak motywować młodszych nastolatków i jak stworzyć przyjazną atmosferę w klasie, aby czerpać radość z nauczania i sprawić, że uczniowie nabiorą pewności siebie, będą chętnie uczestniczyć w lekcji i mówić po angielsku.

Uczestnicy sesji otrzymają egzemplarz podręcznika Let's Connect - nowego kursu do klas 4-6 szkoły podstawowej.

 

  • dla nauczycieli klas gimnazjalnych

Never Boring – Never Easy - o nauczaniu w grupach na zróżnicowanym poziomie zaawansowania

Każdy z Twoich uczniów jest inny: Tomek – przyszły pisarz, Kuba - sportowiec, Kasia – cicha myszka… Każdy inny, wszyscy w tej samej klasie.

Celem sesji jest pokazanie sposobów na pracę w grupie o zróżnicowanym poziomie zaawansowania. Przyjrzymy się różnicom między uczniami i ich przyczynom, zbudujemy bank pomysłów na efektywny rozwój języka każdego ucznia. Uczestnicy dowiedzą się, jak skutecznie zarządzać klasą i jak przekazywać informację zwrotną. A wszystko w atmosferze towarzyszącego nam motta: każdy inny – każdy wyjątkowy.

 

Każdy uczestnik konferencji otrzyma:

  • certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu
  • 2 plakaty do dekoracji sal lekcyjnych
  • kalendarz plakatowy na rok 2012

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc uprzejmie prosimy o potwierdzanie uczestnictwa e-mailem cambridge@cambridge.org.pl (podając w tytule miasto konferencji).

 

Podczas konferencji serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoisk centrów egzaminacyjnych University of Cambridge ESOL Examinations. Na stoiskach można będzie zapoznać się z ofertą najpopularniejszych na świecie certyfikatów językowych dla uczniów i nauczycieli języka angielskiego.