Gdańsk - Stimulating young minds - warsztaty metodyczne

9 listopada (wtorek), godz. 12:30-15:30
CH Manhattan, Aleja Grunwaldzka 82
GDAŃSK

 

PROGRAM SZKOLENIA

od 12:30 - rejestracja

12:45 - 13:00 informacja na temat zmian w egzaminie gimnazjalnym, nowych publikacji oraz oprogramowania do tablicy interaktywnej English Grammar in Use Classware – Rafał Maliszewski, Reprezentant Cambridge ELT

13:00 - 14:00 warsztat dla nauczycieli uczących młodzież oraz dorosłych
Magia, Psychologia, Pamięć, Spekulacja. Gry jako element zaangażowania na zajęciach lekcyjnych.

W czasie warsztatu omówimy i pogramy w gry obrazkowe, pamięciowe, zgadywanki i wiele innych… Uczestnicy wyjdą z repertuarem gotowych do użycia gier na każdy poziom językowy.

14:00 – 14:20 przerwa na kawę

14:20 – 15:20 warsztat dla nauczycieli uczących dzieci
Wspomaganie rozwoju poznawczego dzieci oraz stymulowanie myślenia kreatywnego poprzez nauczanie języka angielskiego.

Podczas sesji przyjrzymy się wybranym ćwiczeniom językowym, które mogą zostać użyte do zapewnienia efektywnego rozwoju językowego ucznia. Spróbujemy odkryć potencjał ćwiczeń, które umożliwią naszym małym uczniom przetworzenie umiejętności poznawczych w twórcze myślenie lateralne.

Prowadzący:
Bartłomiej Jaślikowski - absolwent filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego i Podyplomowego Studium Trenerów Grupowych Laboratorium Psychoedukacji i SWPS w Warszawie, założyciel firmy szkoleniowej goodteachers.eu. Nauczaniem języka angielskiego zajmuje się od 1998 roku. Od 2005 roku prowadzi również szkolenia dla nauczycieli języka angielskiego na terenie całego kraju.

Każdy uczestnik spotkania otrzyma certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia oraz gotowe materiały dydaktyczne zaczerpnięte z Cambridge Copy Collection. Podczas szkolenia odbędzie się losowanie upominków książkowych oraz promocyjnych.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc uprzejmie prosimy o potwierdzanie uczestnictwa e-mailem cambridge@cambridge.org.pl