Komunikat dla klientów - 11.03.2010

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż z dniem 4 stycznia rozpoczął się generalny remont budynku przy Al. Jerozolimskich 61 w Warszawie, w którym mieści się księgarnia Bookland – najstarsza nasza księgarnia, a jednocześnie pierwsza księgarnia językowa w Polsce. W związku z tym księgarnia tymczasowo nie funkcjonuje.

Po przeszło 20 latach niczym niezakłóconej działalności przyszedł czas na odświeżenie także i jej wizerunku. Ponowne otwarcie, dokładnie w tym samym miejscu, planowane jest na koniec sierpnia 2010r. Będziemy informować Państwa o postępie prac. Mamy nadzieję, że za kilka miesięcy będziemy mogli zaprosić Państwa do odwiedzenia już odnowionej księgarni.

Dzięki remontowi lokal zostanie powiększony o dodatkową powierzchnię sprzedażową. Księgarnia będzie miała bardziej funkcjonalny i nowoczesny wystrój. Oprócz zmian w księgarni Bookland zmieni się także charakter całej kamienicy Lipińskiego – jednego z najstarszych budynków w Warszawie. W gruntownie przebudowanym podwórzu kamienicy inwestorzy planują otworzyć mini pasaż – miejsce zachęcające do zrobienia zakupów lub do odpoczynku przy kawie.

Do czasu ponownego otwarcia księgarni zapraszamy Państwa do dwóch pozostałych warszawskich księgarń Bookland. W razie jakichkolwiek pytań do Państwa dyspozycji jest również nasz przedstawiciel.