Warszawa - Konferencja dla przedszkoli

1 września 2012 (sobota)
Hotel Radisson Blu
ul. Grzybowska 24

WARSZAWA

 

 

 

 

 

PROGRAM SZKOLENIA:

10:30 – 11:00 Rejestracja

11:00 – 12:15 Małgorzata Tetiurka: Niezbędnik nauczyciela przedszkolnego, czyli o tym, czy przedszkolak może nauczyć się języka obcego.


Obecnie niemal każde przedszkole, chcąc uatrakcyjnić swoją ofertę, proponuje dzieciom naukę języka angielskiego. Rodzice chętnie zapisują swoje pociechy na te zajęcia, wierząc, że w ten sposób zapewniają im lepszy start w dorosłe życie. I tylko nauczyciele wiedzą, jak wielkim wyzwaniem jest uczenie przedszkolaków. Jak sprostać temu wyzwaniu – na to pytanie spróbujemy znaleźć odpowiedź na naszym spotkaniu, które wypełnią praktyczne rady, przykłady ćwiczeń, gier, zabaw i piosenek, a więc tego wszystkiego, co nauczyciel przedszkolny powinien mieć w swoim repertuarze.

 

PROWADZĄCA:

Małgorzata Tetiurka cieszy sie uczeniem od blisko 30 lat. Uczyła już wszystkie grupy wiekowe na wszystkich możliwych poziomach, zawsze jednak szczególną przyjemność sprawia jej uczenie najmłodszych. Od piętnastu lat Małgosia dzieli się swoim doświadczeniem jako trener, autor materiałów i prezenter konferencyjny. Jest współautorką serii podręczników Yazoo. Wakacje spędza w Norwich Institute for Language Education, gdzie zajmuje się kursami dla nauczycieli pracujących z dziećmi na całym świecie.

 

Dla zarejestrowanych uczestników konferencji przygotowaliśmy:

  • Zestaw materiałów konferencyjnych,
  • Certyfikat uczestnictwa,
  • Egzemplarz okazowy nowego kursu do języka
  • angielskiego dla przedszkolaków Ricky the
  • Robot Starter wraz z zestawem naklejek lub książkę ucznia Our Discovery Island Starter wraz z zestawem naklejek oraz CD-ROMem z piosenkami.


Sprzedaż publikacji Pearson z 20% rabatem poprowadzi księgarnia Bookland.

 

Do zobaczenia!

Rejestracja