Oferta dla szkół

 ZAMÓWIENIA ZBIOROWE


Zamówienia mogą składać nauczyciele, wychowawcy klas, jak również dyrekcja szkół. Przy zamówieniach zbiorowych istnieje możliwość uzyskania atrakcyjnego zbiorowego rabatu lub otrzymania bezpłatnie dodatkowych pomocy dydaktyczno-naukowych dla szkoły. Poprzez zamówienia zbiorowe gwarantujemy Państwu kompleksowość obsługi. W ustalonym terminie bezpłatnie dostarczamy podręczniki do szkoły. Jednocześnie zapewniamy Państwu dostęp do „oferty gratis” wydawnictw, które to produkty dostarczamy osobiście lub za pośrednictwem współpracujących z nami przedstawicieli wydawnictw. Dzięki ścisłej współpracy z metodykami z wydawnictw służymy również wszelkim wsparcie metodycznym. Przy okazji zamówień zbiorowych członkowie Programu Lojalnościowego VICE VERSA mogą dodatkowo liczyć na drobne okazyjne gadżety reklamowe.

W celu zrealizowania zamówienia zbiorowego prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem handlowym. Aby znaleźć przedstawiciela w swoim regionie proszę kliknąć TUTAJ.

 

KUPONY RABATOWE
dla uczniów


Ciągłe zmiany w systemie edukacyjnym powodują konieczność dostosowywania podręczników szkolnych do nowych podstaw programowych, wprowadzanych niemal na każdym etapie kształcenia uczniów. Sytuacja ta zmusza nauczycieli, jak również rodziców do częstej wymiany podręczników dla swoich dzieci. Czasy, kiedy młodsze rodzeństwo korzystało z podręczników swoich starszych braci, czy sióstr, pozostały już tylko we wspomnieniach. Coroczne zakupy nowych podręczników to coroczne duże wydatki z budżetu domowego. Wychodząc na przeciw tym problemom firma Bookland.net wprowadziła do oferty kupony rabatowe dla uczniów na zakup podręczników szkolnych w księgarniach Bookland. Dzięki tym kuponom rodzice mogą zaoszczędzić kilkadziesiąt, a nawet kilkaset złotych. Wysokość rabatu zwykle zależy od terminu zakupu - przed zakupem warto zapytać sprzedawcę o rabat.

Nauczycieli, którzy chcieliby zamówić kupony rabatowe dla swoich uczniów, prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem handlowym z danego miasta lub regionu. Przedstawiciel dostarczy kupony do Państwa szkoły zupełnie bezpłatnie. Aby znaleźć przedstawiciela w swoim regionie proszę kliknąć TUTAJ.

 

KIERMASZE SZKOLNE


Czas, jaki potrzebny jest uczniom, tudzież jego rodzicom, na zakup podręczników do wszystkich przedmiotów szkolnych, jest zwykle dość długi. Niejednokrotnie zdarza się, że jeszcze w październiku niektórzy uczniowie nie mogą pochwalić się posiadaniem swoich własnych podręczników, czy zeszytów ćwiczeń. Taka sytuacja znacznie utrudnia pracę nauczyciela. Jako rozwiązanie tego problemu proponujemy Państwu organizację  1-dniowych lub 2-dniowych kiermaszy na terenie Państwa szkoły. To szansa na zmobilizowanie uczniów i ich rodziców do wyposażenia swoich dzieci we wszystkie podręczniki w odpowiednim terminie. Kiermasz szkolny to okazja na sprawne zakupy w jednym miejscu – bez wychodzenia ze szkoły. Oszczędzamy rodzicom i uczniom stania w kolejkach w księgarniach, które to kolejki w sezonie są naprawdę długie. Do organizacji kiermaszy zapraszamy w szczególności szkoły z mniejszych miast, gdzie dostęp do w pełni wyposażonych księgarni językowo-edukacyjnych jest ograniczony, a niejednokrotnie nawet niemożliwy.

Nauczycieli, którzy chcieliby zorganizować kiermasze na terenie swojej szkoły, prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem handlowym w celu wcześniejszego ustalenia terminu kiermaszu. Aby znaleźć przedstawiciela w swoim regionie proszę kliknąć TUTAJ.

 

TABLICE INTERAKTYWNE


Pomożemy Ci zbudować interaktywną klasę

wg Twoich potrzeb

 


Masz pytania?

Zadzwoń:       660 546 929
Napisz:            adam.olesiewicz@bookland.com.pl