Oferta GRATIS 2012 dla nauczycieli

Drodzy Nauczyciele, pragniemy przypomnieć, iż wzorem lat ubiegłych za naszym pośrednictwem mogą Państwo skorzystać z OFERTY GRATIS 2012 przygotowanej przez wszystkie wiodące wydawnictwa. Oznacza to, iż kupując zestawy podręczników dla swoich uczniów w naszej księgarni lub zamawiając podręczniki zbiorowo za pośrednictwem przedstawicieli Bookland otrzymują Państwo przysługujące zestawy nauczycielskie oraz dodatkowe materiały gratisowe (zgodnie z regulaminami oferty gratisowej poszczególnych wydawnictw). 

Materiały gratisowe wysyłane są do Państwa osobną przesyłką bezpośrednio z magazynów poszczególnych Wydawnictw. W przypadku ewentualnych opóźnień, czy niezgodności w przesłanych gratisach prosimy o kontakt z regionalnym przedstawicielem handlowym Bookland, który w Państwa imieniu skontaktuje się z Wydawnictwem i zbada sprawę. 

Wybrane oferty gratisowe oraz formularze deklaracji do pobrania prezentujemy w dziale PROMOCJE. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z najbliższą księgarnią Bookland lub regionalnym przedstawicielem handlowym Bookland.