Partnerzy

 

Posiadaczom  Karty Planeta Młodych oferujemy rabat 10% na zakupy w sieci księgarń Bookland oraz rabat 10% w księgarni internetowej Eduarena.pl na podstawie specjalnego kodu rabatowego. Informujemy, iż rabaty te nie sumują się z żadnymi innymi promocjami i rabatami.


 



Posiadaczom  Europejskiej Karty Młodzieżowej EURO26 oferujemy rabat 10% na zakupy w sieci księgarń Bookland oraz rabat 10% w księgarni internetowej Eduarena.pl na podstawie specjalnego kodu rabatowego. Informujemy, iż rabat ten nie sumuje się z żadnymi innymi promocjami i rabatami.

 

 


 

Posiadaczom międzynarodowej legitymacji studenckiej ISIC, IYTC lub ITIC oferujemy rabat 12% na zakupy w sieci księgarń Bookland. Informujemy, iż rabat ten nie sumuje się z żadnymi innymi promocjami i rabatami.

 

 


 

Klientom płacącym dowolną kartą płatniczą Banku Pekao SA oferujemy rabat 7% na zakupy w sieci księgarni Bookland. Informujemy, iż rabat ten nie sumuje się z żadnymi innymi promocjami i rabatami. Jeżeli klient chciałby skorzystać z rabatu, powinien poinformować o tym fakcie pracownika księgarni na początku transakcji kasowej.

Ponadto w ramach "Programu Rabatowego" banku oferujemy czasowe promocje rabatowe dla klientów banku z rabatami nawet do 50% na wybrany asortyment w sieci księgarni Bookland.

 


 

Posiadaczom dowolnej Karty Rabatowej Benefit oferujemy rabat 10% na zakupy w sieci księgarni Bookland. Informujemy, iż rabat ten nie sumuje się z żadnymi innymi promocjami i rabatami.

 


 

Posiadaczom  Karty Klubu Nauczyciela (Lektor Klett) oferujemy rabat 15% na cały asortyment wydawnictwa LektorKlett (w tym PONS). Informujemy, iż rabat ten nie sumuje się z żadnymi innymi promocjami i rabatami.


 


 


Posiadaczom karty Medical Prestige Club oferujemy rabat 10% na zakupy w sieci księgarni Bookland (za okazaniem karty MPC).

 


  

Posiadaczom Karty VICE VERSA przysługują zniżki na konferencje, seminaria i inne wybrane wydarzenia organizowane przez Stowarzyszenie PASE. Szczegóły dotyczące wysokości rabatów publikowane są na bieżąco na stronie stworzyszenia lub/i na naszej stronie w dziele wydarzenia, jak również rozsyłane w mailingach dla członków Programu VICE VERSA.

 



Posiadaczom Karty VICE VERSA przysługuje rabat 10% na udział w TESOL Certificate Program.

No job? Crisis? Forget about it now! Fancy a career break ora career change? Do you like traveling and working with people? If yes, get certified in Poland in 1 month (full-time format) or 1 semester (part-time format), and travel the world teaching English! Some exciting and popular TESOL destinations our graduates choose upon program completion and certification are: Australia, Canada, China, Dubai, Japan, Poland, Saudi Arabia, South Korea, USA…