Prenumerata roczna - Ensemble + CD (B2-C1)

On trouvera dans Ensemble de quoi entrer dans le vif des pays francophones au moyen d’articles et d’enquêtes traitant de grands thèmes d’actualité dans une langue fluide et contemporaine qui permet de dépasser le niveau seuil pour arriver à une autonomie de lecture et d’expression. Mise en pratique constante dans de nombreuses activités de détente (jeux, BD, quizzes...)

Thèmes 2013-2014

  • You tube: c’est toi l’acteur
  • Tu veux être mon ami ?
  • Adieu esclavage
  • Les routes de rêve
  • Et la terre deviendra de l’or
  • 100 % foot !

 

Zajrzyj do środka magazynu

 

SPECYFIKA I STRUKTURA CZASOPISMA

W każdym numerze pisma znajduje się artykuł główny poświęcony różnym wydarzeniom bieżącym ze współczesnego świata. Zbudowany jest on w oparciu o konkretne struktury i funkcje językowe oraz ukierunkowany na prezentację ciekawego słownictwa. Artykułowi głównemu towarzyszą inne artykuły dotyczące kultury, tradycji i specyfiki Francji oraz krajów francuskojęzycznych, jak również seria ciekawych ćwiczeń ustnych oraz ćwiczeń łączących różne kompetencje językowe. Ponadto w gazecie znajdują się rekomendacje ciekawych stron internetowych wraz z odnośnikami i adresami, komiks oraz glosariusz.

Czasopismo skupia się na rozwijaniu różnych kompetencji językowych (w tym znajomości słownictwa i gramatyki, rozumienia tekstu, rozumienia ze słuchu, znajomości kultury) i jako narzędzie do wykorzystania zarówno w szkole, jak i w domu stanowi doskonałą pomoc w nauce języka.

Czasopismo przygotowane zostało w oparciu o kryteria Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Cadre Européen Commun de Référence).

 

STRUKTURA PRENUMERATY
Prenumerata składa się z 6 numerów pisma ukazujących się w następujących miesiącach: numer 1 - przełom września i października, numer 2 - listopad, numer 3 - przełom grudnia i stycznia, numer 4 - luty, numer 5 - przełom marca i kwietnia, numer 6 - maj. Prenumeratę zamówić można w dowolnym momencie w miesiącach od września do maja (prenumerata zamówiona w miesiącach od czerwca do sierpnia zostanie uruchomiona we wrześniu). Niezależnie od momentu w którym dokonuje się subskrypcji osoba zamawiająca zawsze otrzyma wszystkie 6 numerów (numery wcześniejsze zostaną przesłane razem najbliższym bieżącym numerem).

 

Informacje dodatkowe:

  • dwumiesięcznik -6 numerów w cyklu od września do maja + 1 płytka CD z materiałem audio do wszystkich numerów
  • format A4
  • 16 stron

Poziom: B2-C1 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Cadre Européen Commun de Référence).

Pliki do pobrania:
Przykładowe strony
Audio
Przewodnik

Aby zamówić prenumeratę proszę o przesłanie zamówienia z pełnym adresem do wysyłki na adres e-mail viceversa@bookland.com.pl Magazyn wysyłamy bezpłatnie na wskazany przez Państwa adres.

Dimensions: 0 cm × 0 cm × 0 cm
Punkty: 8000 PKT