Prenumerata roczna - Fertig...los!+CD (A1-A2)

Jeden Monat wird durch originelle aufgabenorientierte Wortschatzseiten mit Substantiven, Adjektiven und Verben ein Thema eingeführt. Kurze Artikel zu aktuellen Themen und ein Fotoposter zur Landeskunde wecken das Interesse der Jugendlichen, während eine Beilage mit Bastelbögen und Aufklebern Möglichkeiten zur persönlichen Gestaltung bietet. Im November ist eine Komödie für die Klasse vorgesehen, im Mai ein Sammelbändchen mit Spielen aus dem ganzen Jahr.

Themen 2013-2014

  • Emoticon für alle
  • Wie Katz und Hund
  • Einkaufszentren? Wie komisch!
  • “Grüne” Berufe der Zukunft
  • Mysteriöse Häuser
  • Sandskulpturen … von Meisterhand!

 

Zajrzyj do środka magazynu

 

SPECYFIKA I STRUKTURA CZASOPISMA

W każdym numerze pisma znajduje się artykuł główny poświęcony różnym wydarzeniom bieżącym ze współczesnego świata. Zbudowany jest on w oparciu o konkretne struktury i funkcje językowe oraz ukierunkowany na prezentację ciekawego słownictwa. Artykułowi głównemu towarzyszą inne artykuły dotyczące kultury, tradycji i specyfiki Niemiec, jak również seria ciekawych ćwiczeń ustnych oraz ćwiczeń łączących różne kompetencje językowe. Ponadto w gazecie znajdują się rekomendacje ciekawych stron internetowych wraz z odnośnikami i adresami, komiks oraz glosariusz.

Czasopismo skupia się na rozwijaniu różnych kompetencji językowych (w tym znajomości słownictwa i gramatyki, rozumienia tekstu, rozumienia ze słuchu, znajomości kultury) i jako narzędzie do wykorzystania zarówno w szkole, jak i w domu, stanowi doskonałą pomoc w nauce języka.

Czasopismo przygotowane zostało w oparciu o kryteria Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Gemeinsamer Europäischer Referenzrahmen).

 

STRUKTURA PRENUMERATY
Prenumerata składa się z 6 numerów pisma ukazujących się w następujących miesiącach: numer 1 - przełom września i października, numer 2 - listopad, numer 3 - przełom grudnia i stycznia, numer 4 - luty, numer 5 - przełom marca i kwietnia, numer 6 - maj. Prenumeratę zamówić można w dowolnym momencie w miesiącach od września do maja (prenumerata zamówiona w miesiącach od czerwca do sierpnia zostanie uruchomiona we wrześniu). Niezależnie od momentu w którym dokonuje się subskrypcji osoba zamawiająca zawsze otrzyma wszystkie 6 numerów (numery wcześniejsze zostaną przesłane razem najbliższym bieżącym numerem).

 

Informacje dodatkowe:

  • dwumiesięcznik -6 numerów w cyklu od września do maja + 1 płytka CD z materiałem audio do wszystkich numerów
  • format A4
  • 16 stron

Poziom: A1-A2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Gemeinsamer Europäischer Referenzrahmen).

Pliki do pobrania:
Przykładowe strony
Audio
Przewodnik

Aby zamówić prenumeratę proszę o przesłanie zamówienia z pełnym adresem do wysyłki na adres e-mail viceversa@bookland.com.pl Magazyn wysyłamy bezpłatnie na wskazany przez Państwa adres.

Dimensions: 0 cm × 0 cm × 0 cm
Punkty: 8000 PKT