Prenumerata roczna - ¡Vamos! + CD (A1-A2)

Con cada número un montón de sorpresas, ideal para presentar el idioma a través de un diccionario ilustrado y tablas fotográficas. Además, artículos de actualidad, pósters, adhesivos y actividades para desarrollar individualmente, una actividad teatral y juegos de repaso.

Temas seleccionados para el curso 2013-2014

  • Emoticonos para todos
  • Como el perro y el gato
  • Centros comerciales: lugares raros
  • Los trabajos “verdes” del futuro
  • Las casas misteriosas
  • Campeones de esculturas de arena

 

Zajrzyj do środka magazynu

 

SPECYFIKA I STRUKTURA CZASOPISMA

W każdym numerze pisma znajduje się artykuł główny poświęcony różnym wydarzeniom bieżącym ze współczesnego świata. Zbudowany jest on w oparciu o konkretne struktury i funkcje językowe oraz ukierunkowany na prezentację ciekawego słownictwa. Artykułowi głównemu towarzyszą inne artykuły dotyczące kultury, tradycji i specyfiki Hiszpanii oraz krajów tego obszaru językowego, jak również seria ciekawych ćwiczeń ustnych oraz ćwiczeń łączących różne kompetencje językowe. Ponadto w gazecie znajdują się rekomendacje ciekawych stron internetowych wraz z odnośnikami i adresami, komiks oraz glosariusz.

Czasopismo skupia się na rozwijaniu różnych kompetencji językowych (w tym znajomości słownictwa i gramatyki, rozumienia tekstu, rozumienia ze słuchu, znajomości kultury) i jako narzędzie do wykorzystania zarówno w szkole ,jak i w domu, stanowi doskonałą pomoc w nauce języka.

Czasopismo przygotowane zostało w oparciu o kryteria Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Marco Común Europeo De Referencia).

 

STRUKTURA PRENUMERATY
Prenumerata składa się z 6 numerów pisma ukazujących się w następujących miesiącach: numer 1 - przełom września i października, numer 2 - listopad, numer 3 - przełom grudnia i stycznia, numer 4 - luty, numer 5 - przełom marca i kwietnia, numer 6 - maj. Prenumeratę zamówić można w dowolnym momencie w miesiącach od września do maja (prenumerata zamówiona w miesiącach od czerwca do sierpnia zostanie uruchomiona we wrześniu). Niezależnie od momentu w którym dokonuje się subskrypcji osoba zamawiająca zawsze otrzyma wszystkie 6 numerów (numery wcześniejsze zostaną przesłane razem najbliższym bieżącym numerem).

 

Informacje dodatkowe:

  • dwumiesięcznik -6 numerów w cyklu od września do maja + 1 płytka CD z materiałem audio do wszystkich numerów
  • format A4
  • 16 stron

Poziom: A1-A2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Marco Común Europeo De Referencia).
 

Pliki do pobrania:
Przykładowe strony
Audio
Przewodnik

Aby zamówić prenumeratę proszę o przesłanie zamówienia z pełnym adresem do wysyłki na adres e-mail viceversa@bookland.com.pl Magazyn wysyłamy bezpłatnie na wskazany przez Państwa adres.

Dimensions: 0 cm × 0 cm × 0 cm
Punkty: 8000 PKT