Regulamin udziału w Programie ZAINWESTUJ W JĘZYKI:

 1. Karta Stałego Klienta przeznaczona jest dla klientów księgarń Bookland.
 2. Karta Stałego Klienta jest bezpłatna.
 3. Karta Stałego Klienta nie jest imienna i może być przekazywana innym osobom.
 4. Karta Stałego Klienta okazana podczas zakupów w księgarni Bookland upoważnia do uzyskania 10% rabatu.
 5. W przypadku dodatkowych sezonowych rabatów, wyższych niż przysługujące w ramach Programu ZAINWESTUJ W JĘZYKI, klientowi przysługuje wyższy z oferowanych rabatów. Rabaty się nie sumują.
 6. Punkty premiowe naliczane są według zasady „1 zł = 2 PKT”.
 7. Karta Stałego Klienta okazana podczas zakupów w księgarniach Bookland upoważnia do naliczenia punktów premiowych na konto danej karty.
 8. W przypadku, gdy nowa osoba przystąpi do Programu ZAINWESTUJ W JĘZYKI powołując się na numer karty osoby polecającej, spełniając jednocześnie pkt.20 niniejszego Regulaminu, wówczas karta osoby polecającej zostanie zasilona dodatkowymi 20 punktami premiowymi.
 9. W przypadku zwrotu zakupionego towaru do dostawcy adekwatna ilość punktów premiowych zostaje anulowana z konta danej karty.
 10. W przypadku zwrotu towaru zakupionego zgodnie z pkt.8 niniejszego Regulaminu adekwatna ilość punktów premiowych zostaje anulowana z konta karty osoby polecającej.
 11. Rabat przysługuje od momentu dokonania kolejnych zakupów.
 12. Punkty premiowe są naliczane już w momencie wydania klientowi karty, czyli przy pierwszych zakupach.
 13. Punkty premiowe można w dowolnym momencie wymienić na nagrody.
 14. Nagrody dostępne są do wyczerpania zapasów. Przed zamówieniem produktu z katalogu nagród należy upewnić się, że dany produkt jest aktualnie dostępny.
 15. Nie ma możliwości dopłaty gotówką do wybranych nagród.
 16. Posiadacz karty może sprawdzić wartość zgromadzonych punktów premiowych bezpośrednio w księgarniach Bookland lub kontaktując się z siedzibą firmy Bookland.net.
 17. Informacje o promocjach w księgarniach Bookland wysyłane są na adres e-mail wskazany na formularzu zgłoszenia do Programu ZAINWESTUJ W JĘZYKI.
 18. Zgłoszenie do Programu ZAINWESTUJ W JĘZYKI jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 19. Zgłoszenie do Programu ZAINWESTUJ W JĘZYKI można złożyć bezpośrednio w księgarniach Bookland lub przesłać faksem do siedziby firmy Bookland.net.
 20. Wymiany punktów na nagrody można dokonać  bezpośrednio w księgarniach ookland lub wysyłając maila na adres office@bookland.com.pl
 21. Kartę można otrzymać pod warunkiem zrealizowania zakupu o wartości minimum 100zł. Podczas dodatkowych sezonowych promocji firma Bookland.net dopuszcza możliwość przydzielenia Karty Stałego Klienta przy zakupie o niższej wartości.