PROMOCJA - Readersy z serii National Geographic

Readersy to znany na całym świecie sposób na naukę języków obcych. Dzięki rozróżnieniu na kilka poziomów trudności - od początkującego do zaawansowanego - książki są znakomitą pomocą dla tych, którzy pragną zacząć czytanie literatury i prasy w wybranym przez siebie języku.

 

Teraz wszystkie w obniżonej cenie

 

The Footprint Reading Library to seria dla uczących się języka angielskiego bazująca na materiałach National Geographic, która w różnych formach (tekst, materiał audio, video) opowiada o fascynujących miejscach, wydarzeniach i ludziach.Książki adresowane są zarówno dla ciekawych świata dzieci, jak również dla młodzieży i dorosłych.

 

Śnieg jest bardzo ważnym elementem w życiu Dana Raedeke’a. Od śniegu zależy powodzenie w jego firmie. W tym roku jest jednak zbyt ciepło na naturalny śnieg i Dan potrzebuje pomocy. By go zdobyć potrzebuje odrobiny „śnieżnej magii”! Czym dokładnie zajmuje się Dan? Jak uda mu się zdobyć śnieg?

Poziom A2
800 słów

Grupa ludzi podróżuje po Afryce. Chcą oni sfotografować i udokumentować dziką naturę w tej przepięknej części świata. Chcą tego dokonać zanim to piękno zniknie na zawsze. Czy uda im się zrealizować swój cel? Jakie czyhają na nich niebezpieczeństwa?

 

Poziom A2
1100 słów

Pszczoły z Ameryki Środkowej są istotne dla miejscowych rolników, lasów deszczowych, jak również przy produkcji żywności. Jednak do lasów deszczowych wprowadził się nowy gatunek nazwany „zabójczymi pszczołami”. Co stanie się z miejscowymi pszczołami? Czy zabójcze pszczoły mogą zostać powstrzymane?

Poziom B1
1300 słów

Delfiny to inteligentne zwierzęta żyjące w oceanie. Każdego roku tysiące delfinów wypływa zbyt blisko brzegu i grzęźnie na płyciźnie. Uwięzione delfiny nie przeżyją długo poza wodą. Przytrafiło się to delfinowi w Teksasie o imieniu Kupid. Co dokładnie go spotkało? Czy ocalał?

Poziom B1
1600 słów

Młoda japonka o imieniu Umechika marzy o tym by zostać gejszą. Opuściła dom rodzinny, by podążać za swoim marzeniem. Ta tajemnicza japońska profesja wymaga lat ciężkiego treningu. Jak wygląda kurs gejszy? Dlaczego Umechika tak bardzo chce zostać jedną z nich?

 


Poziom B2
1900 słów

Wielu ludzi decyduje się na skok ze spadochronem, by doświadczyć uczucia spadania z niewiarygodną prędkością. Pewien człowiek ciągle próbuje nowych metod na osiągnięcie jak największej szybkości. Jakie są jego metody? Czy się sprawdzają?

 


Poziom B2
2200 słów

Egipskie Muzeum w Kairze zawiera niesamowitą kolekcję starożytnych zabytków, lecz większość skarbów schowana jest w piwnicy znajdującej się pod budynkiem. Pracownicy muzeum przygotowują cenne przedmioty do wystawienia na nowej wystawie. Co zostanie pokazane? W jaki sposób dobierane są przedmioty na wystawę?


Poziom C1
2600 słów

Przez tysiące lat  odległa grupa rodowitych Chińczyków żyła w odosobnieniu. Odseparowani od wydarzeń z centrum świata, pozostali przy swoich nawykach, głęboko zakorzenionych w kulturze. Wraz z wprowadzeniem udogodnień dzisiejszego świata, mogliby zniknąć. Co to za kultura? Czy można ich ochronić zanim będzie za późno?

Poziom C1
3000 słów

18,04 zł