warning: Creating default object from empty value in /home/admin/domains/bookland.com.pl/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Archiwum - pozostałe

Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty z Operonem

Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty jest podsumowaniem pierwszego etapu nauczania i jego wyniki dają wskazówki zarówno dla ucznia, jak i dla nauczyciela. Sprawdzian umożliwia zbadanie, które umiejętności uczniowie już dobrze opanowali, a nad którymi warto jeszcze popracować. 

Wesołych Świąt!

Oferta świąteczna w księgarni internetowej Eduarena.pl

Zapraszamy do księgarni internetowej Eduarena.pl, gdzie skompletowaliśmy dla Państwa około 200 najciekawszych propozycji na prezenty dla najmłodszych - szeroki wybór książeczek polskojęzycznych i anglojęzycznych dla najmłodszych, ale także pomysły na prezenty dla młodzieży i dorosłych– po polsku i w najbardziej popularnym języku angielskim.

Czytaj dalej...

 

Galeria świąteczna sieci księgarń Bookland

Zajrzyj do GALERII zdjęciowej

 

Komponenty egzaminacyjne do Hot Spot oraz Evolution

Dotarły do nas informacje, że uczniowie korzystający z podręczników Hot Spot oraz Evolution przychodzą na lekcje bez wkładek z zadaniami przygotowującymi do sprawdzianu po szóstej klasie. Informujemy, iż te komponenty egzaminacyjne są dostępne w sieci księgarń Bookland oraz w księgarni internetowej Eduarena.pl Zachęcamy do zakupu grupowego tych pozycji dla wszystkich uczniów, którym tego komponentu brakuje, a wtedy koszt przesyłki rozłoży się na wszystkich uczniów i będzie praktycznie niezauważalny (np. przesyłka pocztowa 8,99zł - przy 9 sztukach przesyłka kosztuje ledwo 1zł).

Zmiany w obsłudze kart VICE VERSA w księgarni internetowej Eduarena.pl

Szanowni Klienci,

Księgarnia Eduarena.pl w minionym czasie poddana została gruntownej przemianie. Zmodyfikowaliśmy nie tylko szatę graficzną, ale wprowadziliśmy również wiele nowych rozwiązań technicznych, które z pewnością ułatwią naszym klientom korzystanie z księgarni internetowej.

Hurtownia Internetowa Bookland w nowej odsłonie

Wychodząc na przeciw Państwa sugestiom i oczekiwaniom odnośnie panelu internetowego Hurtowni Bookland, postanowiliśmy wdrożyć zupełnie nowy system. Rozwój firmy, powiększenie asortymentu, a także nowe potrzeby naszych Klientów zmotywowały nas do zastosowania nowoczesnych rozwiązań systemowych, a jednocześnie nowego wyglądu serwisu. Mamy nadzieję, że te zmiany, po krótkim okresie adaptacyjnym, ułatwią Państwu korzystanie z panelu internetowego, a jednocześnie będą bardziej przyjemne dla oka.

Wyniki konkursu - zaproszenie na warsztaty POTOMITO

 

PYTANIE KONKURSOWE BRZMIAŁO:

Ile księgarni liczy sobie sieć księgarni Bookland?

odpowiedź poprawna: 9 księgarni Bookland

Dzień Kobiet

Nowe terminy naboru wniosków do programu Biblioteka+

W związku ze zmianą uchwały dotyczącej Programu Wieloletniego KULTURA+, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdan Zdrojewski zatwierdził znowelizowany regulamin Priorytetu "Biblioteka+. Infrastruktura bibliotek". Znane są również nowe terminy naboru wniosków do priorytetu dla wnioskodawców, którzy ubiegają się o dofinansowanie w 2013 roku. 

Terminy naboru wniosków dla wnioskodawców, którzy ubiegają się o dofinansowanie od 2013 roku:

  • pierwszy nabór upłynął 15 listopada 2012 roku
  • drugi nabór upływa 26 marca 2013 roku
  • trzeci nabór upływa 24 maja 2013 roku