Warszawa - Konferencja GO DIGITAL!


6 maja (czwartek), godz. 12-14:45
Hotel Hyatt Regency Warsaw, ul. Belwederska 23

WARSZAWA

 

12:00 – 13:00 GO DIGITAL! with Hello series
Prowadzący: Urszula Ufnalewska

Uczysz 7-latki i doskonale wiesz, że w trakcie lekcji potrzebują one regularnych zmian – zmian tempa zajęć, sposobu pracy, materiałów dodatkowych. Zdajesz sobie sprawę, że musisz planować wiele krótkich ćwiczeń, aby utrwalić poznane struktury czy słowa i jednocześnie przyciągnąć uwagę uczniów. Zastanawiasz się, co jeszcze możesz zrobić, aby nauka była efektywna i angażująca? W trakcie prezentacji pokażemy Ci jak tego dokonać wykorzystując tablicę multimedialną i cyfrową wersję podręcznika Hello 1. Zaprezentujemy przykładową lekcję opartą o tradycyjną i cyfrową wersję podręcznika, w trakcie której uczniowie będą mieli okazję rozwijać swoje umiejętności językowe, dobrze się przy tym bawiąc, a nauczyciel pokaże, że potrafi dotrzymać uczniom kroku w epoce multimediów i komputerów.

13.00 – 13.15 przerwa

13.15 – 13.45 Prezentacja tablicy interaktywnej
Prowadzący: Przedstawiciel firmy Verx

13.45 – 14.45 GO DIGITAL! – Can you Do it?
Prowadzący: Urszula Ufnalewska

Wirtualny świat Internetu i gier komputerowych to codzienność współczesnej młodzieży. W trakcie prezentacji pokażemy Ci jak nowoczesną technologię wprowadzić na zajęcia języka obcego. Podpowiemy Ci jak prowadzić zajęcia z gimnazjalistami z jednoczesnym wykorzystaniem podręcznika Can Do w wersji tradycyjnej i cyfrowej. Pokażemy Ci jak skorzystać z funkcjonalności tablicy interaktywnej i ćwiczeń zawartych w cyfrowej wersji podręcznika aby uatrakcyjnić i
urozmaicić zajęcia, zbliżyć je do realiów świata nastolatków oraz zwiększyć zaangażowanie uczniów w proces uczenia się. Zaprezentujemy przykładową lekcję, którą możesz przeprowadzić ze swoimi uczniami i zachęcimy do poznania i wypróbowania możliwości jakie daje tablica multimedialna nauczycielowi.

Uczestnicy warsztatów otrzymają:
Zestaw materiałów szkoleniowych, certyfikat uczestnictwa, broszurę Hello i Can Do wraz z płytą DEMO podręcznika interaktywnego .

Wśród uczestników rozlosowane zostaną podręczniki interaktywne Hello 1 DIGITAL i Can Do 2 DIGITAL.

Podczas konferencji będzie można zakupić publikacje z atrakcyjnym rabatem na stoisku prowadzonym przez Księgarnię Językową Bookland.

 

Plik do pobrania: PROGRAM