Bookland - księgarnia językowa Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Monthly Archives: Czerwiec 2018

 1. Najbardziej przyszłościowe języki obce
  01
  Sty

  Najbardziej przyszłościowe języki obce

  Nauka języków obcych to zawsze dobra decyzja, bez względu na to jakiego języka zamierzasz się uczyć. Inwestując jednak w naukę języków obcych inwestujesz jednocześnie w swoją przyszłość. Warto z tego względu znać najbardziej przyszłościowe języki obce.

  Czytaj więcej
 2. Języki obce przydatne w podróżowaniu
  01
  Sty

  Języki obce przydatne w podróżowaniu

  Podróżowanie pozwala nam poznać obcą kulturę, posmakować nowej kuchni, poszerzyć horyzonty, nawiązać nowe znajomości i rozwijać umiejętności językowe. Sprawdź, jakie języki obce warto znać, aby swobodnie podróżować po świecie.

  Czytaj więcej
 3. Gry planszowe – sposób na naukę i zabawę
  01
  Sty

  Gry planszowe – sposób na naukę i zabawę

  Nie wiesz jak połączyć ze sobą naukę i zabawę? Bardzo dobrym sposobem jest wykorzystanie gier planszowych, które łączą w sobie zarówno walory edukacyjne, jak i rozrywkowe. Tego typu gry przeznaczone są zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych osób.

  Czytaj więcej
 4. Fakty i mity na temat nauki języka obcego
  01
  Sty

  Fakty i mity na temat nauki języka obcego

  Do tej pory powstało wiele mitów na temat nauki języków obcych, przez co niektórzy mają o tym błędne przekonanie i nawet nie podejmują próby uczenia się. Zapewne zdarzyło Ci się usłyszeć teorie, że potrzebny jest do tego talent, czy to, że tylko wyjazd za granicę pozwoli Ci opanować dany język itd. Nadszedł moment, kiedy trzeba obalić mity i zaprezentować fakty. Sprawdź 5 faktów i mitów o nauce języków obcych.

  Czytaj więcej
 5. Języki obce – szansa na znalezienie dobrej pracy
  01
  Sty

  Języki obce – szansa na znalezienie dobrej pracy

  Znajomość języków obcychzdecydowanie zwiększa szansę znalezienia odpowiedniej dla nas pracy. Taka umiejętność jest szczególnie ceniona wśród pracodawców. W poszczególnych zawodach posługiwanie się konkretnym językiem obcym jest pewnym wymogiem. Obecnie, jeśli chcemy być konkurencyjni na rynku pracy, warto zastanowić się nad rozwijaniem swoich umiejętności językowych.

  Czytaj więcej