Bookland - księgarnia językowa Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Monthly Archives: Wrzesień 2018

 1. Jak nauczyć dziecko języka obcego?
  01
  Sty

  Jak nauczyć dziecko języka obcego?

  Mózg dziecka rozwija się bardzo szybko już od pierwszych chwil życia. Małe dzieci szybko się uczą i z łatwością zapamiętują nowe słowa i wyrażenia. Najlepiej, kiedy nauka języka obcego zaczyna się od najmłodszych lat i kontynuowana jest w nastoletnim wieku. Warto wiedzieć, jak nauczyć dziecko języka obcego i tym samym zapewnić mu dobry start w przyszłość.

  Czytaj więcej
 2. Promocja -10% na wszystkie produkty!
  01
  Sty

  Promocja -10% na wszystkie produkty!

  Wyjątkowa promocja z okazji rozpoczęcia roku szkolnego!

  W związku z rozpoczęciem roku szkolnego przygotowaliśmy dla Was wyjątkową promocję. Na cały asortyment w naszym sklepie internetowym obowiązuje rabat aż -10%. To idealna okazja, aby kupić brakujące podręczniki, nauczyć się nowego języka obcego lub podszlifować język już poznany.

  Czytaj więcej
 3. Jak motywować nastolatka do nauki?
  01
  Sty

  Jak motywować nastolatka do nauki?

  Okres dorastania nie jest łatwy dla dziecka, jak i dla rodziców. Jest to etap przejścia od beztroskiego dzieciństwa do odpowiedzialnej dorosłości. Nastolatek w tym okresie zaczyna zawierać nowe znajomości, eksperymentować, sprawdzać granice stawiane przez rodziców, a nauka wtedy często schodzi na dalszy plan. Zastanawiasz się jak motywować nastolatka do nauki? Zapoznaj się z naszym artykułem.

  Czytaj więcej