Bookland - księgarnia językowa Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Monthly Archives: Luty 2021

 1. 5 porad jak zachęcić dzieci do nauki języków obcych
  01
  Sty

  5 porad jak zachęcić dzieci do nauki języków obcych

  Nauka języków obcych jest obecnie jedną z najlepszych inwestycji w rozwój i edukację dziecka. Znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego otwiera drzwi na świat - umożliwia podróże w różne zakątki świata, podjęcie studiów na najlepszych zagranicznych uczelniach czy wreszcie możliwość znalezienia satysfakcjonującej pracy poza granicami kraju.

  Czytaj więcej
 2. Słowo "miłość" w różnych językach świata
  01
  Sty

  Słowo "miłość" w różnych językach świata

  Walentynki, czyli Święto Zakochanych, zbliżają się wielkimi krokami. Czy zastanawialiście się kiedyś, jak powiedzieć "kocham Cię" w różnych językach obcych? Zapewne nie - a szkoda. Nauczenie się wymawiania tych słów jest nie tylko niezłym treningiem dla mózgu, ale także świetnym sposobem na zabawną randkę i zaimponowanie ukochanej osobie wiedzą.

  Czytaj więcej
 3. 5 metod nauki języka angielskiego
  01
  Sty

  5 metod nauki języka angielskiego

  Nauka języka angielskiego jest prawdopodobnie jednym z ważniejszych zadań, jakie na ścieżce edukacji stoją przed każdym dzieckiem, nastolatkiem i dorosłym. W dzisiejszym świecie, w którym brak już właściwie granic między krajami i kulturami, tylko brak znajomości języka ogranicza nasze możliwości poznawcze. Jeśli pokonamy tę barierę, świat stanie przed nami otworem - będziemy mogli nawiązać towarzyskie i zawodowe kontakty z ludźmi z każdego zakątka kuli ziemskiej.

  Czytaj więcej