Bookland - księgarnia językowa Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Monthly Archives: Czerwiec 2021

 1. E-mail po angielsku - o czym należy pamiętać?
  01
  Sty

  E-mail po angielsku - o czym należy pamiętać?

  Napisanie e-maila po angielsku wielu osobom spędza sen z powiek. Choć zwykle ta forma wypowiedzi pisemnej jest krótka i zwięzła (zwłaszcza jeśli piszemy maila służbowego), to jednak jej napisanie sprawia kłopoty. Jakich słów należy używać? Jak zacząć w zależności od charakteru wiadomości? Czy e-mail powinien mieć konkretną formę? A jeśli tak - to jaką? Przeczytaj, o czym należy pamiętać pisząc wiadomość e-mail po angielsku, a już nigdy nie będziesz miał z tym problemu!

  Czytaj więcej
 2. Podstawy niemieckiego - 5 podręczników, które warto mieć
  01
  Sty

  Podstawy niemieckiego - 5 podręczników, które warto mieć

  Nauka języka niemieckiego staje się obecnie koniecznością na równi z nauką języka angielskiego - wszak coraz częściej nie tylko podróżujemy, ale również pracujemy dla firm czy z partnerami biznesowymi zza naszej zachodniej granicy. 

  A trzeba pamiętać, że po niemiecku mówi się nie tylko w samych Niemczech, ale też w wielu innych europejskich krajach, choćby w Austrii, Belgii czy Szwajcarii. Warto więc umieć się płynnie porozumiewać w języku niemieckim. A jak to zrobić - jak opanować niezbędne podstawy? Oto 5 podręczników, które musisz mieć.

  Czytaj więcej