Bookland - księgarnia językowa Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Cardline: Dinozaury. Gra Planszowa

W magazynie
EAN
3558380031147
Nasza cena 41,96 zł Normalna cena 59,94 zł
Krótki opis
Kategoria Gry planszowe i logiczne / Gry 4-6 lat
EAN 3558380031147
Rok Wydania 2015
Oprawa Pudełko
Wydawnictwo REBEL.PL
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów i naszych pracowników odbiory osobiste w księgarniach zostały chwilowo wstrzymane. Jednocześnie informujemy, że wysyłki realizujemy bez żadnych utrudnień.
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ W KSIĘGARNIACH
Wybierz księgarnię z listy poniżej
Liczba graczy: 2 - 8 osób
Wiek: od 5 lat
Czas gry: około 15 minut

Gra "Cardline: Dinozaury" jest podobna do "Cardline: Zwierzęta", ale jest o dinozaurach! Karty przedstawiają te prehistoryczne gady, ale także inne zwierzęta, które żyły dawno temu, ich nazwy oraz epoki, w których występowały. Dodatkowo jedna ze stron karty zawiera kolejne, ważne w grze informacje o zwierzęciu - średnią długość i wagę.

Przed każą rozgrywką gracze decydują, czy będą porównywać długości zwierząt czy ich wagę. Następnie kładą na środku stołu jedną, losową kartę tak, aby wszyscy widzieli informacje o jego wybranym współczynniku, a następnie na przemian wybierają spośród swoich kart zwierzęta i, nie widząc szczegółowych informacji o nich, starają się odgadnąć, czy dane zwierzę było większe (lub cięższe) od tych znajdujących się na stole (gracz może położyć kartę pomiędzy już leżącymi kartami lub na początku albo na końcu formującego się szeregu kart).

Po położeniu karty sprawdza się poprawność jej umieszczenia. Jeśli karta została położona prawidłowo, karta zostaje na miejscu. W przeciwnym wypadku zostaje ona odrzucona, a gracz ciągnie dodatkową kartę i dokłada ją do swoich kart, których musi się pozbyć w trakcie gry.

Gracz, który pierwszy prawidłowo umieści wszystkie swoje karty, wygrywa!
Więcej informacji
EAN 3558380031147
Rok Wydania 2015
Oprawa Pudełko
Wydawnictwo REBEL.PL
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cardline: Dinozaury. Gra Planszowa
Twoja ocena