Opinie o Nas
Bookland - księgarnia językowa Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Cooking. Career Paths. Podręcznik

W magazynie
EAN
9781471513602
Krótki opis
EAN 9781471513602
Autor Jenny Dooley, Virginia Evans, Ryan Hayley
Rok Wydania 2013
Oprawa Miękka
Ilość stron 112
Format 210 x 297
Wydawnictwo Express Publishing
Kategoria Nauka języków / Angielski / Specjalistyczne / Gastronomia, Kelnerzy
Książka składa się z trzech części (Books 1-3). W skład poszczególnych części wchodzi 15 rozdziałów. Każdy rozdział poświęcony jest innemu zagadnieniu tematycznemu i zawiera osadzone w realistycznym kontekście teksty pozwalające na poznawanie specjalistycznego słownictwa. Obejmuje także różnorodne ćwiczenia umożliwiające zintegrowane rozwijanie czterech sprawności językowych: czytania, słuchania, mówienia i pisania. Po każdej z trzech części znajduje się słowniczek angielsko-angielski zawierający łącznie ponad 400 haseł i zwrotów. Przykładowe tematy to: wyposażenie kuchni, przyprawy, metody przygotowywania posiłków, zasady prawidłowego żywienia, bezpieczeństwo i higiena pracy, rodzaje stanowisk w branży gastronomicznej.

Cooking jest publikacją przeznaczoną dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w branży gastronomicznej, pragnących doskonalić znajomość języka angielskiego w aspekcie związanym z pracą zawodową.

Career Paths to nowość na polskim rynku wydawniczym. Rewelacyjna seria podręczników dla osób pragnących poznać język angielski lub pogłębić jego znajomość w celu podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych. Każdy tytuł jest poświęcony innej specjalności zawodowej. Książki są nieocenioną pomocą zarówno dla uczniów, studentów i początkujących adeptów, jak i doświadczonych praktyków danego zawodu. Mogą być wykorzystane w liceach, technikach, szkołach zawodowych, na uczelniach wyższych i specjalistycznych kursach językowych. Publikacje z serii Career Paths pozwalają na zintegrowane rozwijanie czterech sprawności językowych przy jednoczesnym poznawaniu i ćwiczeniu słownictwa związanego z daną specjalnością zawodową.
Więcej informacji
Autor Jenny Dooley, Virginia Evans, Ryan Hayley
Rok Wydania 2013
Oprawa Miękka
Ilość stron 112
Format 210 x 297
Wydawnictwo Express Publishing
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cooking. Career Paths. Podręcznik
Twoja ocena
Nasza cena 56,25 zł Normalna cena 62,50 zł
Produkt niedostępny
Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży wysyłkowej oraz w odbiorze osobistym w księgarniach.
   • Darmowa dostawa
    Od 149 zł

   • Wysyłka
    w 24 godziny

   • 30 dni na zwrot

   • Bezpłatny
    odbiór w księgarni