Bookland - księgarnia językowa Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Niemiecki dla Opiekunów i Pracowników Służby Zdrowia. Intensywny Kurs Przygotowujący do Pracy za Granicą + CD

W magazynie
EAN
9788377885277
Nasza cena 26,91 zł Normalna cena 29,90 zł
Krótki opis
Kategoria Nauka języków / Niemiecki / Samouczki i Kursy Ekspresowe
EAN 9788377885277
Rok Wydania 2015
Oprawa Inna
Wydawnictwo EDGARD
Produkt dostępny w wybranych księgarniach Możliwy odbiór osobisty
Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów i naszych pracowników odbiory osobiste w księgarniach zostały chwilowo wstrzymane. Jednocześnie informujemy, że wysyłki realizujemy bez żadnych utrudnień.
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ W KSIĘGARNIACH
Wybierz księgarnię z listy poniżej

Intensywny kurs (książka + płyta CD Audio) do nauki języka niemieckiego skierowany jest do opiekunów osób starszych, rehabilitantów, pielęgniarzy, lekarzy i innych pracowników służby zdrowia. Powstał z myślą o osobach, które poznały podstawy języka niemieckiego i chcą w krótkim czasie opanować niezbędne słownictwo związane z pracą w zawodzie.Zawiera zwroty i wyrażenia, które będą pomocne w codziennych sytuacjach, a także specjalistyczne słownictwo przydatne w kontakcie z innymi pracownikami opieki medycznej. Kurs kształci praktyczne umiejętności z zakresu komunikacji zawodowej. Każdy rozdział składa się z czterech części: dialogów, słownictwa, ćwiczeń i nauki wymowy. 14 rozdziałów tematycznych dotyczy takich zagadnień jak: rozmowa o pracę, wdrożenie w obowiązki na danym stanowisku, komunikacja z osobami starszymi i chorymi, udzielanie pierwszej pomocy, informacje dotyczące systemu opieki zdrowotnej w Niemczech.W podręczniku znajdują się praktyczne wskazówki, jak poprawnie wymawiać wyrazy i zdania w języku niemieckim. Ponadto do książki dołączono płytę CD Audio z nagraniami profesjonalnych lektorów. 67 minut nagrań dialogów i część poświęcona wymowie pozwolą rozwinąć umiejętności rozumienia ze słuchu oraz swobodnego mówienia.

Więcej informacji
EAN 9788377885277
Rok Wydania 2015
Oprawa Inna
Wydawnictwo EDGARD
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Niemiecki dla Opiekunów i Pracowników Służby Zdrowia. Intensywny Kurs Przygotowujący do Pracy za Granicą + CD
Twoja ocena