Bookland - księgarnia językowa Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Gra Językowa Niemiecki. Das Uhrzeit-Domino Deutsch

W magazynie
EAN
9788881480814
Nasza cena 47,61 zł Normalna cena 52,90 zł
Krótki opis
Kategoria Dla nauczyciela / Języki Obce / Niemiecki / Gry i zabawy
EAN 9788881480814
Rok Wydania 1996
Oprawa Pudełko
Wydawnictwo Eli
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów i naszych pracowników odbiory osobiste w księgarniach zostały chwilowo wstrzymane. Jednocześnie informujemy, że wysyłki realizujemy bez żadnych utrudnień.
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ W KSIĘGARNIACH
Wybierz księgarnię z listy poniżej
Das Uhrzeit-Domino jest grą językową przeznaczoną na poziom początkujący. Gra polega na dopasowywaniu do siebie kart w kształcie elementów domina z rysunkami zegarów wskazujących różne godziny po jednej stronie oraz godzinami napisanymi słownie po drugiej stronie.

Charakter gry: Domino.

Poziom trudności: A1.

Jeden z wielu możliwych scenariuszy prowadzenia rozgrywki: Karty domina należy potasować i rozdać uczestnikom gry. Partię rozpoczyna gracz posiadający kartę z godziną dwunastą po obu stronach. Pozostali gracze dokładają do niej kolejno swoje karty w taki sposób, aby godzina pokazana na rysunku odpowiadała jej zapisowi słownemu, bądź aby każda dołożona karta musiała różnić się o godzinę, pół godziny, lub kwadrans w stosunku do poprzedniej. Wygrywa ten z uczestników gry, który jako pierwszy pozbędzie się wszystkich kart domina. Z kolei przegrywa ten, który jako ostatni zostaje z kartą.
Więcej informacji
EAN 9788881480814
Rok Wydania 1996
Oprawa Pudełko
Wydawnictwo Eli
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gra Językowa Niemiecki. Das Uhrzeit-Domino Deutsch
Twoja ocena