Bookland - księgarnia językowa Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

HACHETTE FLE

Hachette FLE - sekcja poświęcona ofercie wydawnictwa Hachette FLE, jednego z najpopularniejszych wydawnictw podręczników do języka francuskiego na świecie. W swojej ofercie posiada podręczniki do francuskiego na każdym poziomie nauczania - zaczynając od pozycji dla przedszkoli a kończąc na podręcznikach przeznaczonych dla najwyższych stopni nauczania. Każdy podręcznik opracowywany jest przez doświadczonych autorów i zgodnie z wytycznymi ESOKJ, podstaw programowych i standardów egzaminacyjnych. Większość z podręczników i materiałów do nauki zostało wzbogaconych o elementy audio, video i ćwiczenia interaktywne, które z pewnością ułatwiają opanowanie nowego materiału.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wydawnictwa!

Bestsellery wydawnictwa Hachette FLE

NAJPOPULARNIEJSZE SERIE WYDAWNICTWA HACHETTE FLE


Nauka języka francuskiego z podręcznikami wydawnictwa Hachette FLE jest dużo łatwiejsza!

Bestsellery dla szkół podstawowych

Bestsellery dla szkół średnich

NAJPOPULARNIEJSZE FRANCUSKIE ZAPOŻYCZENIA

Język polski należy do jednych z najtrudniejszych i najbardziej złożonych języków. Mimo to ilość zapożyczeń z innych języków jest u nas bardzo duża.

Przejdź do artykułu
FRANCUSKI NA OBCASACH

Co zrobić, kiedy chcemy porozmawiać o codziennych sytuacjach po francusku? Co zrobić, kiedy chcemy po prostu poplotkować z drugą osobą o modzie, sporcie czy gotowaniu?

Przejdź do artykułu
TRUDNE ASPEKTY W NAUCE JĘZYKA FRANCUSKIEGO

Przed wyborem języka obcego, którego chcemy się uczyć zazwyczaj czytamy opinie innych ludzi o danym języku bądź pytamy się o to wśród znajomych.

Przejdź do artykułu

Bestsellery - Kursy dla dorosłych

HACHETTE FLE