Opinie o Nas
Bookland - księgarnia językowa Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 
Zapowiedź

High Note 5. Workbook + kod (MyEnglishLab + Online Practice)

W magazynie
EAN
9788378828228
Krótki opis
EAN 9788378828228
Rok Wydania 2021
Oprawa Miękka
Wydawnictwo Pearson
Kategoria Nauka języków / Angielski / Podręczniki / Szkoła Średnia

Ćwiczenia High Note 5 to publikacja zawierająca materiał utrwalający lekcje z podręcznika High Note 5. Zeszyt ćwiczeń zawiera m.in:

 • zadania maturalne na środki językowe do każdej lekcji oraz dodatkowe zadania pogrupowane według typu
 • arkusze do pracy z filmami - autentyczne materiały wideo, które można wykorzystać jako uzupełnienie lekcji lub jako osobne zajęcia
 • MyEnglishLab z dostępem do Online Practice, które stanowi interaktywną wersję zeszytu ćwiczeń wraz z dodatkowymi materiałami. Dzięki temu może on dłużej obcować z językiem w postaci nagrań audio i wideo, interaktywnych ćwiczeń gramatycznych, powtórek słownictwa czy zestawów interaktywnych zadań do ćwiczenia zagadnień gramatycznych, leksykalnych czy komunikacyjnych.

High Note

to 5-poziomowa seria stworzona na bazie podstawy programowej dla liceów i techników obowiązującej od września 2019 dla klas z minimum 5 lekcjami języka angielskiego w tygodniu.

Zapewnia pełną realizację wymagań ogólnych i szczegółowych, łącząc równomierny rozwój językowy pod kątem matury z przygotowaniem uczniów do wyzwań czekających na studiach i rynku pracy.

High Note stawia przed uczniami cele, które oni sami chcą osiągnąć i rozwija obszary językowe, które oni sami uznają za ważne.

Seria składa się z komponentów, które gwarantują komfort pracy w szkole i w domu! Uczniowie znajdą tam m.in. rozbudowany program szkolnictwa (nowe słowa oznaczone kolorem, dodatkowe utrwalenie słownictwa w ćwiczeniach leksykalnych) oraz będą w stanie rozwijać praktyczne umiejętności komunikacji. Seria umożliwi im opanowanie znajomości struktur i słownictwa niezbędnego do realizacji funkcji językowych oraz pokaże jak tworzyć rodzaje wypowiedzi ustne i pisemne.


W serii ukazały się także:

Więcej informacji
Rok Wydania 2021
Oprawa Miękka
Wydawnictwo Pearson
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:High Note 5. Workbook + kod (MyEnglishLab + Online Practice)
Twoja ocena
2021
   • Darmowa dostawa
    Od 149 zł

   • Wysyłka
    w 24 godziny

   • 30 dni na zwrot

   • Bezpłatny
    odbiór w księgarni