Bookland - księgarnia językowa Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Internet Również dla Seniora

W magazynie
EAN
9788365645128
Krótki opis
EAN 9788365645128
Autor Marek Smyczek, Jakub Hewig
Rok Wydania 2019
Oprawa Twarda
Ilość stron 399
Format 170 x 240
Wydawnictwo ITSTART
Kategoria Pozostałe książki / Poradniki / Informatyka
Książka „Internet również dla seniora” dedykowana jest wszystkim osobom chcącym w pełni poznać i wykorzystać możliwości współczesnego Internetu. Jest kontynuacją książki „Smartfon również dla seniora”.

Komputery już od dawna zagościły w naszych domach i w zasadzie każdy z nas ma dostęp do Internetu. Jednak bardzo często w minimalnym stopniu wykorzystujemy współczesne narzędzia działające w sieci ograniczając się do podstawowych czynności, takich jak szukanie wiadomości czy zaglądanie do portalu społecznościowego. Czasami nie zdajemy sobie nawet sprawy z tego, że przez Internet możemy załatwić większość spraw urzędowych, wymienić walutę, czy nawet kupić produkty spożywcze w markecie bez wychodzenia z domu.

Książka adresowana jest również dla każdego seniora, który coraz częściej aktywnie korzysta Internetu i chciałby poznać nowe, dotąd nieznane możliwości współczesnej sieci. Do tego wolałby to robić w sposób bezpieczny, nie narażając siebie na działania współczesnych oszustów internetowych.

Autorzy książki odnieśli się zarówno do obsługi komputerów stacjonarnych jak i laptopów z zainstalowanym Windowsem 10 oraz wykorzystania różnych przeglądarek internetowych. Treść tej publikacji pisana jest bardzo przystępnym językiem, co pozwala nie tylko na łatwe przyswajanie wiedzy, ale przysłowiowo potrafi „wciągnąć” czytelnika.
Więcej informacji
Autor Marek Smyczek, Jakub Hewig
Rok Wydania 2019
Oprawa Twarda
Ilość stron 399
Format 170 x 240
Wydawnictwo ITSTART
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Internet Również dla Seniora
Twoja ocena
Nasza cena 47,20 zł Normalna cena 59,00 zł
Produkt niedostępny
Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży wysyłkowej oraz w odbiorze osobistym w księgarniach.
  • Darmowa dostawa
    Od 149 zł

  • Wysyłka
    w 24 godziny

  • 30 dni na zwrot

  • Bezpłatny
    odbiór w księgarni