Bookland - księgarnia językowa Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Szanowni Państwo,

Od 4 maja wznawiamy odbiory we wszystkich naszych księgarniach stacjonarnych. Jednocześnie zapewniamy, że w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo zachowujemy wszelkie środki ostrożności.

Nasi pracownicy wyposażeni są we wszystkie środki ochronne zgodnie z obowiązującymi wytycznymi.
Wszystkie wysyłki realizujemy bez żadnych utrudnień w trybie 24h z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i bezpieczeństwa.

Pracownicy naszego Biura Obsługi Klienta bardzo chętnie odpowiedzą na każde Państwa pytania zarówno mailowo, jak i telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek problemów.

Zachęcamy Państwa do wyboru bezpiecznej formy bezgotówkowych odbiorów zamówień poprzez wcześniejsze ich opłacenie oraz wysyłki kurierem do domu lub odbiór w paczkomacie za pomocą aplikacji mobilnej, która pozwala na zdalne otwieranie skrytki.

Poniżej załączamy listę najczęstszych pytań, które pojawiają się od Państwa w trakcie procesu realizacji zamówienia.


Najczęściej zadawane pytania:

Tak, księgarnia pracuje w niezmienionych godzinach pracy i wszystkie zamówienia realizowane są na bieżąco.

Zalecamy opłacenie zamówienia z góry (PayU, przelew elektroniczny) oraz wybór doręczenia przesyłki przez kuriera lub odbiór w paczkomacie najlepiej za pomocą aplikacji mobilnej, która pozwala na zdalne otwieranie skrytki- szczegóły pod poniższym linkiem: https://inpost.pl/aplikacja-mobilna
Wszystkie zamówienia złożone do godziny 13:00 wysyłane są tego samego dnia.
Prosimy o kontakt z naszym BOK mailowo lub telefonicznie zmienimy formę płatności lub umożliwimy płatność online.
Faktury wysyłamy tylko drogą elektroniczną. W mailu informującym o wysyłce zamówienia „Twoje zamówienie zostało wysłane” znajduje się link „Faktura / dokument: POBIERZ". Po kliknięciu w niego pobieramy fakturę w formacie PDF.
W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszym BOK-em telefonicznie lub mailowo.
Wszystkie informacje znajdują się pod linkiem: https://bookland.com.pl/reklamacje
Wszystkie informacje znajdują się pod linkiem: https://bookland.com.pl/reklamacje
Nie mamy opóźnień w wysyłce zamówień. Wszystkie zamówienia złożone i opłacone do godziny 13:00 wysyłamy tego samego dnia.
Wszystkie zamówienia złożone do godziny 13:00 wysyłane są tego samego dnia.
Tak, wszystkie nasze księgarnie stacjonarne są otwarte. Szczegółowe informacje dotyczące godzin pracy naszych księgarni znajdują się TUTAJ.
Uzależnione jest to od wyboru przewoźnika. Szczegółowe informacje znajdują się poniżej: (tutaj tylko jaki przewoźnik i jaki czas doręczenia)
Tak, większość kurierów wyposażonych jest w terminale płatnicze. Zachęcamy jednak do opłacania zamówienia przedpłatowo i odbiorów bezgotówkowych.
W związku z zaistniałą sytuacją może zdarzyć się, że wybrany punkt odbioru jest zamknięty, stąd brak możliwości wybrania go na liście.
Wystarczy zainstalować na swoim telefonie aplikację InPost Mobile. Szczegółowe informacje znajdziesz pod poniższym linkiem: https://inpost.pl/aplikacja-mobilna