Bookland - księgarnia językowa Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Kak Raz 1. Język Rosyjski. Podręcznik + CD. Liceum i Technikum

W magazynie
EAN
9788302181085
Nasza cena 47,61 zł Normalna cena 52,90 zł
Krótki opis
Kategoria Nauka języków / Rosyjski / Podręczniki Szkolne i Kursowe / Szkoła Średnia
EAN 9788302181085
Autor Olga Tatarchyk
Rok Wydania 2019
Oprawa Miękka
Nr dopuszczenia 966/1/2019
Ilość stron 164
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów i naszych pracowników odbiory osobiste w księgarniach zostały chwilowo wstrzymane. Jednocześnie informujemy, że wysyłki realizujemy bez żadnych utrudnień.
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ W KSIĘGARNIACH
Wybierz księgarnię z listy poniżej
Cykl podręczników Kak Raz jest przeznaczony dla uczniów rozpoczynających naukę języka rosyjskiego po szkole podstawowej, którzy nie zdają matury z tego przedmiotu. Nacisk został w nim położony na realizację treści nauczania i kształcenie umiejętności wskazanych w podstawie programowej, wersja III.2.0. Jest w pełni zgodny z wymaganiami nowej podstawy programowej i prowadzi do osiągnięcia poziomu A2+.

Koncepcja metodyczno-dydaktyczna podręcznika Как раз opiera się na założeniach dydaktyki komunikacyjnej. Zgodnie z nimi przez prezentowanie języka w realnych kontekstach komunikacyjnych uczniowie nabierają biegłości w realizowaniu różnych, właściwych dla danej sytuacji celów komunikacyjnych.

Tematy poruszane w lekcjach są doskonale dostosowane do zainteresowań dzisiejszych nastolatków. Współczesne rosyjskie słownictwo wprowadzane na kartach książki ułatwia uczniom rozumienie tekstów użytkowych.

Cykl zakłada autonomiczne kierowanie procesem uczenia się przez ucznia oraz indywidualizację nauczania, czemu sprzyjać mają dodatkowe materiały: teksty o tematyce realio- i kulturoznawczej dotyczące Rosji oraz strona z zadaniami trudniejszymi dla uczniów zdolniejszych, chcących w szerszym zakresie poznać język rosyjski).

Dodatkowo zastosowano w nim spiralny układ treści, polegający na powracaniu do zagadnień poruszonych wcześniej w celu ich utrwalenia i poszerzenia.
Więcej informacji
EAN 9788302181085
Autor Olga Tatarchyk
Rok Wydania 2019
Oprawa Miękka
Nr dopuszczenia 966/1/2019
Ilość stron 164
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kak Raz 1. Język Rosyjski. Podręcznik + CD. Liceum i Technikum
Twoja ocena