Bookland - księgarnia językowa Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Napisz recenzję i wygraj!

#2 Edycja konkursu „Napisz recenzję i wygraj”


Do wygrania zestaw:

Rewelacyjnych dwujęzycznych książek dla dzieci z nagraniami mp3. Książki stanowią znakomitą edukacyjną pomoc, dając dziecku dobre podstawy do nabycia umiejętności czytania angielskich tekstów ze zrozumieniem.

Jak wziąć udział w konkursie?

Kupiony podręcznik zamiast nudzić jest interesujący?
Książka o włoskiej kuchni ma przepis na Spaghetti z ketchupem?
Posiadasz produkt, o którym wręcz musisz opowiedzieć?
Podziel się z nami opinią na jego temat i zdobywaj nagrody!

Nie ma różnicy, czy opinia jest pozytywna czy negatywna - liczy się tylko jej merytoryczna treść. Recenzowany produkt również nie podlega ograniczeniom, nieważne czy jest nim podręcznik, gra planszowa czy kartka świąteczna. Wystarczy, że produkt został zakupiony na Bookland.com.pl oraz posiadasz trochę weny twórczej.
Zwycięzcy poprzednich edycji

#1 Edycja
Pierwszą edycję konkursu wygrała Pani Sylwia z Pabianic, urzekając komisję konkursową swoją recenzją Pucia ("Pucio. Zabawy Gestem i Dźwiękiem").

"Naprawdę porządna książka"

"Jako Mama bardzo długo wzbraniałam się przed serią o Puciu. Wydawało mi się, że silnie zadziałała tutaj reklama i że to najzwykleksza masówka. Usilnie omijałam tematy puciowe na forach, szukając ambitnie mniej znanych alternatyw. Aż gdzieś mi się przeczytało, że to seria stworzona przez logopedę (lampa się zapaliła) . Córka akurat skończyła rok, więc powoli powinny się pojawiać jakieś dźwięki z jej strony, a niestety było z tym licho. Postanowiłam więc jednak zacząć przygodę z Puciem (właśnie od tego tytułu) i jestem zachwycona. Córka aktywnie uczestniczy w zabawach, sama przynosi książeczkę i wydaję masę przepięknych dźwięków! Książeczko, Mission complete! Czas na kolejne pozycje. Polecamy wszystkim Mamom i dzieciom całym serduchem! ."


Zwycięzcy serdecznie gratulujemy!
Co zrobić, aby wygrać?

Napisz recenzję w terminie trwania konkursu (Od godz. 8:00, 4 maja 2022 r. do godz. 23:59, 22 maja 2022 r.).
Musi zawierać ona co najmniej 300 znaków.
Link do produktu oraz recenzję do niego wstaw w komentarzu pod postem konkursowym, na naszej stronie na Facebooku.
Konieczne jest, aby była wynikiem Twojej własnej pracy.POBIERZ REGULAMIN (PDF)