Bookland - księgarnia językowa Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Longman Repetytorium Maturalne. Angielski. Podstawowy. Interactive eBook Student's Access Code

W magazynie
EAN
9788378829607
Krótki opis
EAN 9788378829607
Data Wydania 2020
Oprawa Inna
Wydawnictwo Pearson
Kategoria Nauka języków / Angielski / Podręczniki / Matura

Kod dostępu zapewnia uczniowi kompletną interaktywną wersję podręcznika:

 • wszystkie nagrania audio i wideo,
 • w pełni interaktywne zadania do każdej lekcji,
 • raporty podsumowujące wykonanie zadań.

Interaktywny podręcznik pozwala na wykonanie wszystkich zadań w trybie online. Wykonane zadania oraz raporty podsumowujące wyniki są w każdej chwili dostępne dla nauczyciela.

Kod dostępu wysyłany jest drogą mailową. Ważny jest przez 24 miesiące od daty aktywacji i należy go aktywować na jednym urządzeniu. Korzystanie z platform Pearson na innym urządzeniu jest możliwe, wystarczy zalogować się swoimi danymi na odpowiedniej stronie (np. edesk.pearson.pl lub english.com/login, zależnie od produktu).


Dla uczniów: Kod odblokowuje dostęp do platformy uczniowskiej edesk.pearson.pl, na której umieszczone są interaktywne podręczniki.

Dla nauczycieli: Nauczyciel ma automatyczny dostęp do portalu edesk.pearson.pl do tych samych kursów i poziomów co w aplikacji ePanel. Logowanie jest możliwe na stronie edesk.pearson.pl z użyciem tych samych danych co do ePanelu oraz na www.pearson.pl.


Wymagania techniczne:

Serwis edesk.pearson.pl działa poprawnie na większości urządzeń typu: tablety, smartfony, komputery stacjonarne, laptopy oraz tablice interaktywne i na monitorach dotykowych, na systemach Windows, Android oraz iOS. Do poprawnego działania zasobów edukacyjnych konieczne jest korzystanie z poniższych przeglądarek i systemów operacyjnych: ·

Przeglądarki: Google Chrome (od wersji 32, oraz wyższe wersje), Mozilla Firefox (od wersji 27, oraz wyższe wersje), Apple Safari (od wersji 8 wzwyż), Microsoft Edge ·

Systemy operacyjne: Microsoft Windows (wersje 7,8,8.1,10 i wyższe - minimum 2GB RAM), Apple Mac OSx (od wersji 10.8 i wyższe), Apple iOS (od wersji 7.1.2), Google Android (wersje 8, 9, 10 - 2GB RAM), Linux Aby zapewnić poprawną pracę ćwiczeń polegających na przeciąganiu elementów i rysowaniu, w przypadku systemu Microsoft Windows niekiedy konieczne jest ręczne uaktywnienie funkcji dotykowych w przeglądarce.

Zapraszamy również do zapoznania się z Regulaminem serwisu oraz Polityka prywatności.

Więcej informacji
Data Wydania 2020
Oprawa Inna
Wydawnictwo Pearson
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Longman Repetytorium Maturalne. Angielski. Podstawowy. Interactive eBook Student's Access Code
Twoja ocena
79,90 zł
Wysyłka
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
   • Darmowa dostawa
    Od 199 zł

   • Wysyłka
    w 24 godziny

   • 30 dni na zwrot

   • Bezpłatny
    odbiór w księgarni