Bookland - księgarnia językowa Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Macmillan English 3. Language Book

W magazynie
EAN
9781405013697
Nasza cena 34,02 zł Normalna cena 37,80 zł
Krótki opis
Kategoria Nauka języków / Angielski / Podręczniki Szkolne i Kursowe / Szkoła Podstawowa Klasa 1-3
EAN 9781405013697
Autor Printha Ellis
Rok Wydania 2006
Oprawa Miękka
Wydawnictwo Macmillan
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów i naszych pracowników odbiory osobiste w księgarniach zostały chwilowo wstrzymane. Jednocześnie informujemy, że wysyłki realizujemy bez żadnych utrudnień.
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ W KSIĘGARNIACH
Wybierz księgarnię z listy poniżej

Różnorodne teksty zawarte w Language Book powalają dzieciom na poznawanie ciekawostek z innych dziedzin nauki. Tekst przedstawiony w każdej jednostce w Language Book stanowi wzór, który pomaga uczniom w stworzeniu własnego tekstu, a tym samym ćwiczy sprawność pisania.

Poziom: Beginner - Intermediate. Macmillan English jest pierwszym kursem dla dzieci, który uczy języka obcego w ten sam sposób, w jaki następuje naturalne przyswajanie języka ojczystego. Każdy z oddzielnych komponentów ćwiczy inne sprawności językowe, dzięki czemu są one harmonijnie rozwijane. Fluency Book wraz z plakatami kształci sprawności mówienia i słuchania. Language Book rozwija język poznawany w Fluency Book, kładąc nacisk na pisanie, gramatykę i czytanie. Practice Book utrwala poznane struktury językowe i słownictwo, uzupełniając przyswajaną wiedzę poprzez ciekawe projekty. Cała seria obejmuje 6 poziomów zaawansowania. Kurs szczególnie dobrze sprawdzi się w grupach z dużą liczbą godzin tygodniowo lub w klasach z rozszerzonym językiem angielskim. CD-ROM (dostępna oddzielnie) do każdego poziomu zawiera wciągające gry, które skutecznie zachęcają do nauki i utrwalają materiał.

Więcej informacji
EAN 9781405013697
Autor Printha Ellis
Rok Wydania 2006
Oprawa Miękka
Wydawnictwo Macmillan
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Macmillan English 3. Language Book
Twoja ocena