Bookland - księgarnia językowa Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Matematyka 1. Podręcznik. Zakres Podstawowy. Klasa 1. Liceum i Technikum

W magazynie
EAN
9788375941715.
Nasza cena 34,65 zł Normalna cena 38,50 zł
Krótki opis
Kategoria Podręczniki ogólne / Szkolne / Szkoła Średnia Klasa 1 / Matematyka
EAN 9788375941715.
Autor Marcin Kurczab, Elżbieta Kurczab, Elżbieta Świda
Rok Wydania 2019
Oprawa Miękka
Nr dopuszczenia 972/1/2019
Ilość stron 392
Format 165 x 235
Wydawnictwo Pazdro
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów i naszych pracowników odbiory osobiste w księgarniach zostały chwilowo wstrzymane. Jednocześnie informujemy, że wysyłki realizujemy bez żadnych utrudnień.
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ W KSIĘGARNIACH
Wybierz księgarnię z listy poniżej
Podręcznik adresowany jest do uczniów, którzy ukończyli ośmioletnią szkołę podstawową i teraz rozpoczynają naukę matematyki w klasie pierwszej liceum lub technikum w zakresie podstawowym. Składa się on z ośmiu rozdziałów.

Nowe zagadnienia są precyzyjnie wyjaśniane, a tematy zawierają dużą liczbę przykładów o wzrastającym stopniu trudności. W podręczniku można znaleźć 1m.in. ciekawe przykłady zastosowań matematyki w różnych dziedzinach życia.

Ważne definicje i twierdzenia zostały oznaczone kolorowymi ramkami z jasnoszarym tłem. Inne istotne informacje, które ułatwiają rozwiązywanie zadań i na które warto zwrócić uwagę, zostały oznaczone jasnobrązowym tłem. Praca z podręcznikiem umożliwi również powtórzenie najważniejszych zagadnień z zakresu szkoły podstawowej.

Każdy temat kończy się zestawem zadań do samodzielnego rozwiązania, zatytułowanym Sprawdź, czy rozumiesz. Na końcu każdego rozdziału znajdują się zadania powtórzeniowe zatytułowane Sprawdź, czy umiesz. Wszystkie zadania na dowodzenie zostały oznaczone symbolem D. Ułatwi to szybkie odnalezienie tego typu zadań, które odgrywają bardzo ważną rolę w procesie ucznia się matematyki.

W przypadku trudności z rozwiązaniem jakiegoś zadania, warto powtórnie przeczytać i przeanalizować temat, którego dotyczy to zadanie. Na końcu podręcznika znajdują się odpowiedzi do większości zadań. Tam również zamieszczono skorowidz ważniejszych terminów.
Więcej informacji
EAN 9788375941715.
Autor Marcin Kurczab, Elżbieta Kurczab, Elżbieta Świda
Rok Wydania 2019
Oprawa Miękka
Nr dopuszczenia 972/1/2019
Ilość stron 392
Format 165 x 235
Wydawnictwo Pazdro
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Matematyka 1. Podręcznik. Zakres Podstawowy. Klasa 1. Liceum i Technikum
Twoja ocena