Bookland - księgarnia językowa Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Nasze księgarnie językowe

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że wznowiliśmy odbiory we wszystkich naszych księgarniach stacjonarnych. Jednocześnie zapewniamy, że w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo zachowujemy wszelkie środki ostrożności.

Nasi pracownicy wyposażeni są we wszystkie środki ochronne zgodnie z obowiązującymi wytycznymi.

Biała Podlaska

ul. Narutowicza 38/10
21-500 Biała Podlaska
tel. 83 344 39 99
bialapodlaska@bookland.com.pl


Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: nieczynne


Białystok

ul. Legionowa 30/4
15-281 Białystok
tel. 85 742 17 60
bialystok@bookland.com.pl


Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: nieczynne



Bielsko-Biała

Księgarnia Za Orłem
ul. Głęboka 11
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 817 09 09
bielskobiala@bookland.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: nieczynne
Sobota: nieczynne


Gdańsk – Wrzeszcz

Wrzeszcz, ul. Dmowskiego 4
80-243 Gdańsk
tel. 728 411 070, 728 411 071
gdansk@bookland.com.pl


Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 10:00 - 18:00
Soboty: nieczynne


Gliwice

ul. Bytomska 7
44-102 Gliwice
tel. 32 231 71 83
gliwice@bookland.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
Soboty: nieczynne


Katowice

ul. Korfantego 2
40-004 Katowice
tel. 32 253 61 95
katowice@bookland.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 10:00 - 18:00

W dniu 05.08 do godziny 15:00
Sobota: nieczynne


Koszalin

ul. Zwycięstwa 170/2
75-611 Koszalin
tel. 94 346 26 28
koszalin@bookland.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: nieczynne


Kraków

ul. Stolarska 8/10
31-043 Kraków
tel. 12 430 20 21
krakow@bookland.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: nieczynne


Lublin

ul. Krakowskie Przedmieście 52
20-002 Lublin
tel. 81 534 99 83
lublin@bookland.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 9:30 - 17:30
Sobota: nieczynne


Opole

ul. Ozimska 7
45-057 Opole
tel. 77 456 56 96
opole@bookland.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: nieczynne


Poznań

ul. Święty Marcin 39
61-806 Poznań
tel. 61 853 61 82
poznan@bookland.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: nieczynne


Rzeszów

ul. Gałęzowskiego 3
35-074 Rzeszów
tel. 17 862 00 12
rzeszow@bookland.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: nieczynne



Szczecin

ul. Śląska 8
70-432 Szczecin
tel. 91 433 44 41
szczecin@bookland.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: nieczynne



Warszawa

Aleje Jerozolimskie 55
00-697 Warszawa
tel. 22 625 41 46
warszawa.jerozolimskie@bookland.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek:10:00 - 18:00
Sobota: nieczynne



Warszawa

ul. Garibaldiego 4/14
04-078 Warszawa
tel. 22 870 46 46
warszawa.garibaldiego@bookland.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: nieczynne

31.07.2020 Piątek: 10:00 - 17:00



Warszawa

ul. Kredytowa 2
00-062 Warszawa
tel. 22 829 55 04, 601 674 537
warszawa.kredytowa@bookland.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: nieczynne




Wrocław

ul. Odrzańska 8
50-113 Wrocław
tel. 71 343 09 63
wroclaw@bookland.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: nieczynne