Bookland - księgarnia językowa Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Angielski

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 35

Ustaw kierunek malejący
na stronę
 1. -10%
  Viking. Eyewitness Guide. PB

  Viking. Eyewitness Guide. PB

  Nasza cena 35,10 zł Normalna cena 39,00 zł
 2. -10%
  How Business Works

  How Business Works

  Nasza cena 80,09 zł Normalna cena 89,00 zł
 3. -10%
  The Careers Handbook

  The Careers Handbook

  Nasza cena 71,11 zł Normalna cena 79,00 zł
 4. -10%
  London. Ultimate Sticker Collection
 5. -10%
  Eyewonder. Oceans

  Eyewonder. Oceans

  Nasza cena 24,75 zł Normalna cena 27,50 zł
 6. -10%
  Eyewonder. Vikings

  Eyewonder. Vikings

  Nasza cena 24,75 zł Normalna cena 27,50 zł
 7. -10%
  Eyewonder. Ancient Rome

  Eyewonder. Ancient Rome

  Nasza cena 24,75 zł Normalna cena 27,50 zł
 8. -10%
  Eyewonder. Castles and Knights

  Eyewonder. Castles and Knights

  Nasza cena 24,75 zł Normalna cena 27,50 zł
 9. -10%
  Eyewonder. Rocks and Minerals

  Eyewonder. Rocks and Minerals

  Nasza cena 24,75 zł Normalna cena 27,50 zł
 10. -10%
  Be a Maths Wizard.  Gra Planszowa

  Be a Maths Wizard. Gra Planszowa

  Nasza cena 50,04 zł Normalna cena 55,60 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 35

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Język angielski

Język angielski jest najczęściej wybieranym językiem w ramach międzynarodowych dialogów. W kontaktach z obcokrajowcami to właśnie język angielski jest zwykle podstawą skutecznej komunikacji. Brak znajomości języka angielskiego sprawia, że ciężko jest uzyskać informacje w obcym kraju w takich miejscach jak np. lotniska, hotele, restauracje czy informacje turystyczne. Brak znajomości angielskiego to zwykle też mniejsze szanse na dostanie pracy.

Podręczniki do języka angielskiego

W sieci księgarni Bookland zdajemy sobie sprawę jak kluczową rolę w karierze zawodowej każdego z nas odgrywa nauka języka angielskiego. Właśnie dlatego pomoce dydaktyczne takie jak podręczniki, słowniki, rozmówki itp. książki do nauki angielskiego stanowią w naszej ofercie największy udział. W ofercie księgarni internetowej jak i w 18 księgarniach lokalnych sieci Bookland znajdziesz blisko 9000 książek, które pomogą Ci w osiągnięciu sukcesu jakim będzie nauczenie się płynnego rozumienia i mówienia w tym języku. Ponad 3500 indeksów stanowią w tym same podręczniki do angielskiego. W swojej ofercie mamy więc chyba wszystkie możliwe tytuły, z których chcą korzystać nauczyciele.

Podręczniki specjalistyczne i biznesowe do nauki języka angielskiego

Ogólne podręczniki szkolne pomagają w nauce języka obcego, która jest wystarczająca do biegłego porozumiewania się. W każdym języku występują jednak słowa i zwroty specjalistyczne. Jeśli studiujesz np. medycynę albo ekonomię, z pewnością docenisz fakt, że w naszej ofercie znajdziesz także bogatą ofertę na podręczniki specjalistyczne i biznesowe do nauki języka angielskiego.

Słowniki angielsko-polskie i angielsko-angielskie

W księgarni językowej Bookland znajdziesz ogromną ilość słowników angielsko-polskich z profesjonalnie wykonanymi tłumaczeniami. Profesjonaliści z pewnością docenią także nasz bogaty wybór słowników angielsko-angielskich. W naszej księgarni znajdziesz słowniki sprawdzonych i uznanych na polskim rynku wydawnictw. Będą to zatem słowniki Longman (Pearson), Langenscheidt, Cambridge, Collins, Oxford, PWN i wielu innych znanych i cenionych wydawnictw. W naszej ofercie znajdziesz ponad 200 słowników ogólnych jak i specjalistycznych.

Fiszki, samouczki i rozmówki w języku angielskim

Wiele osób stawia na samodzielną naukę języka, która ma pozwolić na porozumiewanie się w stopniu komunikatywnym lub ma pozwolić na nauczenie się konkretnej ilości słów i zwrotów, które będą mogli zastosować w pierwszym kontakcie z obcokrajowcem. Fiszki językowe to idealne rozwiązanie, aby w krótkim czasie przyswoić większą ilość słów, w tym przypadku w języku angielskim. Rozmówki pozwalają na naukę często konkretnych zdań, których możemy użyć np. w hotelu czy restauracji gdy jedziemy na wycieczkę. W naszej ofercie znajdziesz też liczne samouczki i kursy ekspresowe, które pomogą Ci szybko przygotować się np. do wyjazdu służbowego.

Gramatyka, słownictwo i przygotowanie do egzaminów w języku angielskim

Z pewnością można posługiwać się językiem obcym przy pomocy tylko znajomości konkretnych słówek i zwrotów. Na poziomie podstawowym powinniśmy się dogadać. Jeśli jednak chcemy płynnie mówić i rozumieć drugiego rozmówcę, będzie to wymagało dokładnej znajomości gramatyki i chociażby idiomów charakterystycznych dla języka angielskiego. W ofercie księgarni językowej Bookland znajdziesz podręczniki i książki, które pomogą Ci opanować gramatykę angielską, zaawansowane słownictwo i szczegółowo przygotować się do egzaminów potwierdzających znajomość języka angielskiego.

Literatura i lektury w języku angielskim

To co wyróżnia naszą księgarnię językową to z pewnością bardzo rozbudowana oferta. Oprócz podręczników i klasycznych pomocy naukowych stawiamy również na naukę języka angielskiego poprzez czytanie literatury i lektur w języku ich wydania, tzw. w oryginale.

Bookland to internetowa księgarnia językowa, którą pokochało tysiące Polaków.