Księgarnia językowa Bookland Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Hiszpański

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-36 z 680

Ustaw kierunek malejący
na stronę
 1. Companeros 3. Ćwiczenia

  Nasza cena 73,89 zł Normalna cena 82,10 zł
 2. Companeros 2. Ćwiczenia

  Nasza cena 67,59 zł Normalna cena 75,10 zł
 3. Companeros 3. Podręcznik + CD

  Nasza cena 101,88 zł Normalna cena 113,20 zł
 4. Joven.es 2. Ćwiczenia

  Nasza cena 44,55 zł Normalna cena 49,50 zł
 5. Clave de sol 2. Podręcznik

  Nasza cena 98,10 zł Normalna cena 109,00 zł
 6. Joven.es 2. Podręcznik

  Nasza cena 86,13 zł Normalna cena 95,70 zł
 7. Superdrago 2. Podręcznik

  Nasza cena 87,39 zł Normalna cena 97,10 zł
 8. Superdrago 2. Ćwiczenia

  Nasza cena 48,87 zł Normalna cena 54,30 zł
 9. Descubre A2/B1. Ćwiczenia

  Nasza cena 27,90 zł Normalna cena 31,00 zł
 10. Joven.es 3 A2. Podręcznik

  Nasza cena 90,09 zł Normalna cena 100,10 zł
 11. Descubre A1.1 Zeszyt ćwiczeń

  Nasza cena 26,10 zł Normalna cena 29,00 zł
 12. Clave de Sol 3. Ćwiczenia

  Nasza cena 58,50 zł Normalna cena 65,00 zł
 13. Clave de Sol 2. Ćwiczenia

  Nasza cena 57,33 zł Normalna cena 63,70 zł
 14. Club Prisma A1. Ćwiczenia

  Nasza cena 37,53 zł Normalna cena 41,70 zł
 15. Club Prisma A2. Ćwiczenia

  Nasza cena 39,51 zł Normalna cena 43,90 zł
 16. Espacio Joven B1.1. Ćwiczenia

  Nasza cena 33,66 zł Normalna cena 37,40 zł
 17. Prisma C1. Ćwiczenia

  Nasza cena 59,30 zł Normalna cena 65,90 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-36 z 680

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Język hiszpański

Język hiszpański, przez wiele osób uważany za bardzo egzotyczny, jest jednym z najczęściej używanych języków na świecie. Pomimo, że nie jest to tak popularny język w komunikacji jak angielski, ale posługując się językiem hiszpańskim możemy z łatwością porozumieć się z milionami ludzi. W 2006 roku oceniano, że na świecie językiem hiszpańskim posługuje się ponad 650 000 ludzi. Znając język hiszpański z łatwością nawiążemy kontakt z mieszkańcami Hiszpanii, Brazylii oraz obywatelami wielu innych krajów Ameryki Południowej, Środkowej jak i zachodniej Afryki.

Podręczniki do języka hiszpańskiego

Język hiszpański jest coraz chętniej wybierany jako dodatkowy język, którego warto się uczyć. Język ten jest coraz bardziej popularny zarówno wśród uczniów, jak i osób pracujących. Dzięki współpracy międzynarodowej i internacjonalizacji przedsiębiorstw, firmy coraz częściej poszukują i doceniają pracowników, którzy biegle mówią w języku hiszpańskim.

Właśnie dlatego w sieci księgarni językowych Bookland znajdziesz pomoce dydaktyczne takie jak podręczniki, słowniki, rozmówki itp. książki do nauki języka hiszpańskiego. W naszej bogatej ofercie księgarni internetowej jak i w 18 księgarniach lokalnych, które znajdziesz w wielu miastach Polski, prezentujemy Ci ponad 400 podręczników do języka hiszpańskiego. Wierzymy, że tak bogata oferta pomoże Ci w osiągnięciu sukcesu jakim będzie nauczenie się płynnego rozumienia i mówienia w tym języku. W naszej księgarni online znajdziesz łącznie blisko 700 pozycji wspomagających naukę hiszpańskiego.

Podręczniki specjalistyczne i biznesowe do nauki języka hiszpańskiego

Profesjonaliści z pewnością docenią bogatą naszą ofertę na podręczniki specjalistyczne i biznesowe do nauki języka hiszpańskiego. Jak powszechnie wiadomo, zwroty i słowa używane w codziennej komunikacji często nie wystarczają w tak specjalistycznych zastosowaniach jak medycyna, ekonomia, informatyka czy prawo. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz również podręczniki które pomogą Ci w nauce języka hiszpańskiego specjalistycznego. 

Słowniki hiszpańsko-polskie i hiszpańsko-hiszpańskie

W księgarni językowej Bookland możesz wybierać także spośród dużej ilości słowników hiszpańsko-polskich z profesjonalnie wykonanymi tłumaczeniami i przykładowymi zastosowaniami w codziennej komunikacji. Dla osób zaawansowanych mamy także szeroki wybór słowników hiszpańsko - hiszpańskich. W naszej księgarni znajdziesz słowniki sprawdzonych i uznanych na polskim rynku wydawnictw. Będą to zatem słowniki Langenscheidt, Delta, Level Trading, PONS i wielu innych znanych i cenionych wydawnictw.

Fiszki, samouczki i rozmówki w języku hiszpańskim

Fiszki językowe to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą w stosunkowo krótkim czasie przyswoić większą ilość słów, w tym przypadku w języku hiszpańskim. Fiszki pozwalają na efektywną i szybką naukę słówek zarówno poprzez prezentowane tłumaczenie w języku polskim, jak i dodatkowe obrazki graficzne, prezentujące słowo, którego chcemy się nauczyć. Dzięki temu nauka jest efektywna i przyjemna.

Samouczki, kursy ekspresowe i rozmówki są również bardzo efektywnymi narzędziami do samodzielnej nauki języka hiszpańskiego. Gotowe zdania prezentowane w konkretnych sytuacjach pozwolą Ci na szybkie opanowanie języka na poziomie codziennej komunikacji. Gotowe rozmówki pomogą Ci szybko przygotować do wyjazdu na wakacje lub w delegację.

Gramatyka, słownictwo i przygotowanie do egzaminów w języku hiszpańskim

Egzaminy językowe wymagają od uczestników nie tylko zaawansowanej znajomości słownictwa i zwrotów, ale także odpowiedniej znajomości reguł gramatycznych. To często reguły gramatyczne decydują o tym jak należy rozumieć zdanie. Właśnie dlatego w księgarniach Bookland znajdziesz także podręczniki do gramatyki, słownictwa i repetytoria przygotowujące do egzaminów z języka hiszpańskiego.

Literatura i lektury w języku hiszpańskim

To co wyróżnia naszą księgarnię językową to z pewnością bardzo rozbudowana oferta. Oprócz podręczników i klasycznych pomocy naukowych stawiamy również na naukę języka hiszpańskiego poprzez czytanie literatury i lektur w języku ich wydania, tzw. w oryginale.

Bookland to internetowa księgarnia językowa, którą pokochało tysiące Polaków.