Bookland - księgarnia językowa Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Niemiecki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-36 z 1912

Ustaw kierunek malejący
na stronę
 1. -10%
  Logisch! 1. A1. Ćwiczenia + CD

  Logisch! 1. A1. Ćwiczenia + CD

  Nasza cena 22,41 zł Normalna cena 24,90 zł
 2. -10%
  Infos 4. Podręcznik Wieloletni

  Infos 4. Podręcznik Wieloletni

  Nasza cena 49,41 zł Normalna cena 54,90 zł
 3. -10%
  Logisch! 1. A1. Podręcznik + CD

  Logisch! 1. A1. Podręcznik + CD

  Nasza cena 29,61 zł Normalna cena 32,90 zł
 4. -10%
  Logisch! 2. A1+. Podręcznik + CD

  Logisch! 2. A1+. Podręcznik + CD

  Nasza cena 22,50 zł Normalna cena 25,00 zł
 5. -10%
  Studio D A1/A2. Zeszyt Maturalny

  Studio D A1/A2. Zeszyt Maturalny

  Nasza cena 21,87 zł Normalna cena 24,30 zł
 6. -10%
  Der Grune Max 1. Ćwiczenia + CD
 7. -10%
  Der Grune Max 1. Podręcznik

  Der Grune Max 1. Podręcznik

  Nasza cena 5,40 zł Normalna cena 6,00 zł
 8. -10%
  Logisch! 3. A2. Podręcznik+ CD

  Logisch! 3. A2. Podręcznik+ CD

  Nasza cena 23,39 zł Normalna cena 26,00 zł
 9. -10%
  Logisch! 3. A2. Ćwiczenia + CD

  Logisch! 3. A2. Ćwiczenia + CD

  Nasza cena 17,10 zł Normalna cena 19,01 zł
 10. -10%
  Studio D. A2. Zeszyt Słówek

  Studio D. A2. Zeszyt Słówek

  Nasza cena 18,98 zł Normalna cena 21,09 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-36 z 1912

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Język niemiecki

Język niemiecki jest drugim najczęściej wybieranym językiem w ramach międzynarodowych dialogów w Europie. W kontaktach z obcokrajowcami to właśnie język niemiecki zaraz po języku angielskim jest zwykle podstawą skutecznej komunikacji. Znajomość języka niemieckiego to większa szansa na znalezienie dobrze płatnej pracy i gwarancja skutecznej komunikacji w takich krajach jak Niemcy, Austria, Szwajcaria, a także Dania, Luksemburg, Belgia czy Holandia.

Podręczniki do języka niemieckiego

W księgarniach sieci Bookland wiemy jak kluczową rolę w karierze zawodowej każdego z nas odgrywa nauka języka niemieckiego. Właśnie dlatego pomoce do nauki takie jak podręczniki, słowniki, fiszki, rozmówki itp. książki do nauki niemieckiego stanowią w ofercie naszej księgarni tak duży udział. W naszej księgarni internetowej jak i w 18 księgarniach lokalnych, które spotkasz w różnych miastach Polski, znajdziesz blisko 1500 książek. Pomogą Ci one w osiągnięciu sukcesu jakim będzie nauczenie się płynnego rozumienia i mówienia w języku niemieckim. Ponad 700 pozycji stanowią w tym same podręczniki do niemieckiego. W naszych księgarniach znajdziesz prawdopodobnie wszystkie możliwe tytuły, z których chcą korzystać nauczyciele.

Podręczniki biznesowe i specjalistyczne do nauki języka niemieckiego

Ogólne podręczniki szkolne pomagają w nauce języka obcego, która jest wystarczająca do biegłego porozumiewania się. W każdym języku występują jednak słowa i zwroty specjalistyczne. Jeśli studiujesz np. medycynę albo ekonomię, z pewnością docenisz fakt, że w naszej ofercie znajdziesz także bogatą ofertę na podręczniki specjalistyczne i biznesowe do nauki języka niemieckiego.

Słowniki niemiecko-polskie i niemiecko - niemieckie

W naszej księgarni językowej znajdziesz bogatą ofertę słowników niemiecko-polskich z profesjonalnie wykonanymi tłumaczeniami i przykładowymi zastosowaniami w codziennej komunikacji. Profesjonaliści z pewnością docenią także szeroki dostęp do słowników niemiecko - niemieckich. W naszej księgarni znajdziesz słowniki sprawdzonych i uznanych na polskim rynku wydawnictw oferujących słowniki do niemieckiego zarówno te ogólne jak i specjalistyczne. Będą to zatem słowniki Langenscheidt, Huebner, PONS, Level Trading, PWN, Lingea i wielu innych znanych i cenionych wydawnictw. W naszej ofercie znajdziesz blisko 100 słowników ogólnych jak i specjalistycznych.

Fiszki, samouczki i rozmówki w języku niemieckim

Wiele osób stawia na samodzielną naukę języka, która ma pozwolić na porozumiewanie się w stopniu komunikatywnym lub ma pozwolić na nauczenie się konkretnej ilości słów i zwrotów, które będą mogli zastosować w pierwszym kontakcie z obcokrajowcem. Fiszki językowe to idealne rozwiązanie, aby w krótkim czasie przyswoić większą ilość słów, w tym przypadku w języku niemieckim. Rozmówki pozwalają na naukę często konkretnych zdań, których możemy użyć np. w hotelu czy restauracji gdy jedziemy na wycieczkę. W naszej ofercie znajdziesz też liczne samouczki i kursy ekspresowe, które pomogą Ci szybko przygotować się np. do wyjazdu służbowego.

Gramatyka, słownictwo i przygotowanie do egzaminów w języku niemieckim

Z pewnością można posługiwać się językiem obcym przy pomocy tylko znajomości konkretnych słówek i zwrotów. Na poziomie podstawowym powinniśmy się dogadać. Jeśli jednak chcemy płynnie mówić i rozumieć drugiego rozmówcę, będzie to wymagało dokładnej znajomości gramatyki konkretnych zwrotów charakterystycznych dla języka niemieckiego. W księgarni językowej Bookland znajdziesz podręczniki i książki, które pomogą Ci opanować gramatykę niemiecką, zaawansowane słownictwo i szczegółowo przygotować się do egzaminów potwierdzających znajomość języka niemieckiego.

Literatura i lektury w języku niemieckim

To co wyróżnia naszą księgarnię językową to z pewnością bardzo rozbudowana oferta. Oprócz podręczników i klasycznych pomocy naukowych stawiamy również na naukę języka niemieckiego poprzez czytanie literatury i lektur w języku ich wydania, tzw. w oryginale.

Bookland to internetowa księgarnia językowa, którą pokochało tysiące Polaków. Dołącz do nich i Ty.