Bookland - księgarnia językowa Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Podręczniki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę
 1. -10%
  Willkomen Bei Uns. Książka Nauczyciela + CD

  Willkomen Bei Uns. Książka Nauczyciela + CD

  Iris Faigle
  Nasza cena 20,61 zł Normalna cena 22,90 zł
  Niedostępny
 2. -10%
  Mein erstes deutsches Bildwörterbuch. Im Urlaub

  Mein erstes deutsches Bildwörterbuch. Im Urlaub

  Nasza cena 19,71 zł Normalna cena 21,90 zł
  W wybranych księgarniach
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Księgarnia językowa i edukacyjna Bookland oferuje Państwu szeroki wybór podręczników szkolnych i kursowych do nauki języka niemieckiego. W naszym asortymencie znajdą Państwo materiały zarówno dla uczniów, jak i ich nauczycieli, pozwalające przyswoić sobie zasady pisowni i wymowy, słownictwo i gramatykę na każdym poziomie zaawansowania.

Oferujemy nowoczesne, wykorzystujące aktualne trendy w nauczaniu języków obcych, materiały - podręczniki, zeszyty ćwiczeń, podręczniki wieloletnie oraz praktyczne zestawy z płytami CD

W galerii naszych produktów znajdują się materiały dla osób początkujących, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z językiem niemieckim. Poznają one najważniejsze słowa i zwroty oraz podstawy gramatyki i pisowni. Zeszyty ćwiczeń pozwalają ugruntować wiedzę zdobytą z podręcznika i wykorzystać nowe umiejętności w praktyce. 

Także dla uczniów, którzy zamierzają przystąpić do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym, przygotowaliśmy wysokiej jakości materiały zawierające praktyczne powtórki i uzupełniające wiedzę potrzebną do zaliczenia matury.

Polecane przez nas materiały powstały we współpracy z ekspertami od języka niemieckiego oraz nauczycielami - dzięki temu doskonale odpowiadają na potrzeby uczniów i kursantów, stanowiąc praktyczną, usystematyzowaną pomoc dydaktyczną. 

Zapraszamy do składania zamówień!