Bookland - księgarnia językowa Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Podręczniki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę
 1. -10%
  Audio Kurs Niemiecki. Praca za Granicą + CD

  Audio Kurs Niemiecki. Praca za Granicą + CD

  Magdalena Piotrowska
  Nasza cena 31,42 zł Normalna cena 34,90 zł
  Dostępny
 2. -20%
  -20%
  Niemiecki Dla Dzieci. Karty Obrazkowe 100 Pierwszych Słówek

  Niemiecki Dla Dzieci. Karty Obrazkowe 100...

  Nasza cena 27,92 zł Normalna cena 34,90 zł
  Dostępny
 3. -10%
  EDGARD Niemiecki Repetytorium leksykalno-tematyczne A2-B1

  EDGARD Niemiecki Repetytorium...

  Nasza cena 29,61 zł Normalna cena 32,90 zł
  Dostępny
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Księgarnia językowa i edukacyjna Bookland oferuje Państwu szeroki wybór podręczników szkolnych i kursowych do nauki języka niemieckiego. W naszym asortymencie znajdą Państwo materiały zarówno dla uczniów, jak i ich nauczycieli, pozwalające przyswoić sobie zasady pisowni i wymowy, słownictwo i gramatykę na każdym poziomie zaawansowania.

Oferujemy nowoczesne, wykorzystujące aktualne trendy w nauczaniu języków obcych, materiały - podręczniki, zeszyty ćwiczeń, podręczniki wieloletnie oraz praktyczne zestawy z płytami CD

W galerii naszych produktów znajdują się materiały dla osób początkujących, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z językiem niemieckim. Poznają one najważniejsze słowa i zwroty oraz podstawy gramatyki i pisowni. Zeszyty ćwiczeń pozwalają ugruntować wiedzę zdobytą z podręcznika i wykorzystać nowe umiejętności w praktyce. 

Także dla uczniów, którzy zamierzają przystąpić do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym, przygotowaliśmy wysokiej jakości materiały zawierające praktyczne powtórki i uzupełniające wiedzę potrzebną do zaliczenia matury.

Polecane przez nas materiały powstały we współpracy z ekspertami od języka niemieckiego oraz nauczycielami - dzięki temu doskonale odpowiadają na potrzeby uczniów i kursantów, stanowiąc praktyczną, usystematyzowaną pomoc dydaktyczną. 

Zapraszamy do składania zamówień!