Bookland - księgarnia językowa Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Podręczniki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę
 1. -10%
  Testy Gimnazjalne  Język Niemiecki

  Testy Gimnazjalne Język Niemiecki

  Kristina Madejczyk
  Nasza cena 30,24 zł Normalna cena 33,60 zł
  Dostępny
 2. -10%
  Ja genau! A1-Band 1. Kurs und übungsbuch

  Ja genau! A1-Band 1. Kurs und übungsbuch

  Claudia Boschel
  Nasza cena 68,04 zł Normalna cena 75,60 zł
  Niedostępny
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Księgarnia językowa i edukacyjna Bookland oferuje Państwu szeroki wybór podręczników szkolnych i kursowych do nauki języka niemieckiego. W naszym asortymencie znajdą Państwo materiały zarówno dla uczniów, jak i ich nauczycieli, pozwalające przyswoić sobie zasady pisowni i wymowy, słownictwo i gramatykę na każdym poziomie zaawansowania.

Oferujemy nowoczesne, wykorzystujące aktualne trendy w nauczaniu języków obcych, materiały - podręczniki, zeszyty ćwiczeń, podręczniki wieloletnie oraz praktyczne zestawy z płytami CD

W galerii naszych produktów znajdują się materiały dla osób początkujących, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z językiem niemieckim. Poznają one najważniejsze słowa i zwroty oraz podstawy gramatyki i pisowni. Zeszyty ćwiczeń pozwalają ugruntować wiedzę zdobytą z podręcznika i wykorzystać nowe umiejętności w praktyce. 

Także dla uczniów, którzy zamierzają przystąpić do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym, przygotowaliśmy wysokiej jakości materiały zawierające praktyczne powtórki i uzupełniające wiedzę potrzebną do zaliczenia matury.

Polecane przez nas materiały powstały we współpracy z ekspertami od języka niemieckiego oraz nauczycielami - dzięki temu doskonale odpowiadają na potrzeby uczniów i kursantów, stanowiąc praktyczną, usystematyzowaną pomoc dydaktyczną. 

Zapraszamy do składania zamówień!