Bookland - księgarnia językowa Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Odbiór w ksiegarni

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że wznowiliśmy odbiory we wszystkich naszych księgarniach stacjonarnych. Jednocześnie zapewniamy, że w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo zachowujemy wszelkie środki ostrożności.

Sprawdź jak radzimy sobie podczas epidemii - sprawdźDarmowy odbiór osobisty
(od poniedziałku do piątku)


Robiąc zakupy w księgarni internetowej Bookland.com.pl masz możliwość darmowego odbioru osobistego zamówionych produktów w wybranej przez siebie księgarni stacjonarnej.

W tym celu podczas składania zamówienia należy wybrać rodzaj dostawy "odbiór w księgarni" – wtedy wyświetli się dostępność poszczególnych produktów z możliwością wybrania punktu odbioru.

Listę księgarni stacjonarnych z adresem i godzinami otwarcia znajdziesz w zakładce NASZE KSIĘGARNIE.

 

Co oznacza dostępność produktów?


"Dostępny w ciągu 3h"

Wybierając taki produkt nie trzeba czekać na wysyłkę. Po złożeniu zamówienia trafia ono do wybranej księgarni, gdzie obsługa po odłożeniu zamówionego produktu potwierdza gotowość do odbioru zamówienia. Informacja o możliwości odebrania zamówienia przychodzi na podany adres email.  

"Dostępny w ciągu 48h"

Produkt jest wysyłany z magazynu głównego do wybranego punktu odbioru. Następnie po przyjęciu zamówienia w księgarni obsługa potwierdza możliwość odebrania produktu poprzez wysłanie informacji na podany adres mailowy.

"Niedostępny"

Produkt aktualnie jest niedostępny w danej księgarni.

 

Zaproszenie po odbiór zamówienia


Pamiętaj
, aby przed udaniem się do księgarni poczekać na otrzymanie zaproszenia po odbiór zamówienia, które zostanie przesłane na podany adres mailowy.

Warto sprawdzić, czy wiadomość e-mail z zaproszeniem po odbiór nie trafiła przypadkiem do folderu typu „spam” lub „oferty” w skrzynce poczty elektronicznej.

 

Jak długo zamówienie czeka na odbiór?


Zamówione produkty należy odebrać w ciągu 5 dni. W innym wypadku zamówienie zostananie anulowane.

Jeśli chcesz odebrać produkty w terminie późniejszym niż 5 dni od daty złożenia zamówienia, koniecznie poinformuj nas o tym.

 

Jak odebrać produkty w księgarni?


Po otrzymaniu zaproszenia po odbiór zamówienia udaj się do wybranej księgarni. Przy odbiorze zostaniesz poproszony przez pracownika księgarni o podanie numeru zamówienia. Następnie po pozytywnej weryfikacji zamówienie zostanie wydane.

Zalecamy sprawdzenie zawartości zamówienia. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek uwag co do jakości lub kompletności produktu, należy je niezwłocznie zgłosić pracownikowi księgarni.

 

Serdecznie zapraszamy!