Bookland - księgarnia językowa Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

PEARSON

Pearson - sekcja poświęcona ofercie wydawnictwa Pearson, jednego z najpopularniejszych wydawnictw publikacji językowych na świecie. W swojej ofercie posiada podręczniki do nauki języków na każdym poziomie nauczania - zaczynając od podręczników dla przedszkoli a kończąc na specjalistycznych podręcznikach dla dorosłych. Pearson od ponad 30 lat wspiera procesy kształcenia zarówno uczniów jak i nauczycieli łącząc tradycyjne metody nauczania z nowoczesnymi technologiami. Edu-książka sp. z o.o. (właściciel serwisu bookland.com.pl) jest wyłącznym dystrybutorem wydawnictwa Pearson.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wydawnictwa!

Bestsellery

NAJPOPULARNIEJSZE SERIE WYDAWNICTWA PEARSON


Naucz się języków z wydawnictwem Pearson już od najmłodszych lat. Poznaj najpopularniejsze serie.

Bestsellery dla szkół podstawowych

Bestsellery dla szkół średnich

E-MAIL PO ANGIELSKU - O CZYM NALEŻY PAMIĘTAĆ?

Napisanie e-maila po angielsku wielu osobom spędza sen z powiek. Przeczytaj, o czym należy pamiętać pisząc wiadomość e-mail po angielsku, a już nigdy nie będziesz miał z tym problemu!

Przejdź do artykułu
KSIĄŻKI DO SAMODZIELNEJ NAUKI ANGIELSKIEGO
Każdy, kto pragnie nauczyć się języka angielskiego, musi odpowiedzieć sobie na pytanie, jak zamierza to zrobić - może jednak samodzielnie osiągnąć umiejętność porozumiewania się w języku angielskim?
Przejdź do artykułu
JAK NAPISAĆ ARTYKUŁ PO ANGIELSKU?

Artykuł publicystyczny to forma wypowiedzi, której przeznaczeniem jest publikacja w czasopismach lub Internecie. Na szczęście napisanie gonie jest najtrudniejsze.

Przejdź do artykułu

Bestsellery - kursy dla dorosłych


PEARSON