Bookland - księgarnia językowa Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Essential Teacher Knowledge

Podstawy teoretyczne, wskazówki i pomysły do wykorzystania w klasie, przedstawione na kolorowych stronach i napisane w bardzo przystępnym języku.

Jeremy Harmer ilustruje główne zagadnienia metodyczne poruszane w swojej nowej książce wywiadami z nauczycielami. Ponad 2 godzinny materiał wideo towarzyszący książce na płycie DVD zawiera:

 • prezentacje podstawowych technik nauczania, dzięki czemu widzimy jak teoria działa w praktyce,
 • opinie i pomysły praktykujących nauczycieli.

Essential Teacher Knowledge zapewni doskonałe przygotowanie do Teaching Knowledge Test (TKT). Książka zawiera 110 dwustronicowych rozdziałów, w tym 11 poświęcone jest nauczaniu najmłodszych, a 9 skupia się na metodzie CLIL.

Praktyczny Glossex na końcu książki to połączenie słowniczka z indeksem, które szybko pozwala znaleźć interesujące czytelnika zagadnienie.

 

Zachęcamy do odwiedzenia strony poświęconej książce Essential Teacher Knowledgewww.pearsonELT.com/ETK, na której znajdą Państwo jeszcze więcej informacji o książce, przykładowe strony i nagrania DVD oraz materiały uzupełniające.

 

Podręcznik Essential Teacher Knowledge został już doceniony przez metodyków z całego świata, a jego autor, Jeremy Harmer, zdobył nagrodę przyznawaną corocznie autorom najlepszych publikacji w dziedzinie 
nauczania języka angielskiego.


Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę
 1. -10%
  Essential Teacher Knowledge

  Essential Teacher Knowledge

  Jeremy Harmer
  Nasza cena 97,10 zł Normalna cena 107,90 zł
  Dostępny
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę