Bookland - księgarnia językowa Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Przygotowanie do matury


Zbliża się matura, a Ty wciąż nie umiesz strzelać w zadaniach zamkniętych?

Nasza księgarnia oferuje najnowsze podręczniki, repetytoria oraz materiały do samodzielnej nauki do egzaminu maturalnego, dzięki którym nie będziesz już musiał ryzykować! W naszej ofercie znajdziesz zarówno popularne rozwiązania, jak i całkowite nowości na rynku. Rozwiń

Przygotowanie do matury - czy to na poziomie podstawowym czy też poziomie rozszerzonym - to dla wielu uczniów nie lada wyzwanie. Jedni stawiają na systematyczną naukę od początku szkoły średniej, inni wybierają kursy maturalne i korepetycje w niewielkich grupach, a jeszcze inni liczą na łut szczęścia.

Niezależnie od tego, jakim typem maturzysty jesteś - dostępne w księgarni Bookland podręczniki, arkusze, repetytoria, zadania maturalne czy vademeca pomogą skutecznie przygotować się do egzaminu z przedmiotów obowiązkowych jak i dodatkowych. Dzięki nim osiągniesz satysfakcjonujący wynik, co umożliwi Ci, dostanie się na wymarzone studia.

Zdaj maturę z Bookland! Zwiń

PODRĘCZNIKI DO MATURY 2022

Publikacje, które pozwolą na uzupełnienie wiedzy przed egzaminem dojrzałości z różnych przedmiotów.

Repetytoria Maturzysty

PRZYGOTOWANIA DO MATURY Z J. ANGIELSKIEGO

JAK WYGLĄDA MATURA USTNA Z ANGIELSKIEGO?

Rozmowa i odgrywanie ról na maturze ustnej? Czy może wypowiedź? Sprawdź, czego można się spodziewać na ustnym egzaminie maturalnym z języka angielskiego!

Przejdź do artykułu
POMOCNE ZWROTY DO ROZPRAWEK PO ANGIELSKU
Czym różni się rozprawka w języku angielskim od tej w języku polskim? Odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule.
Przejdź do artykułu
MATEMATYKA I JĘZYK ANGIELSKI RAZEM?
Pomimo różnicy pomiędzy tymi dwoma przedmiotami, w niektórych względach są nieco podobne. Sprawdź, jak matematyka pomoże Ci w przygotowaniu się do matury z angielskiego.
Przejdź do artykułu
LIST W JĘZYKU ANGIELSKIM
W tym artykule dowiesz się, jaka jest różnica pomiędzy listem formalnym a nieformalnym w języku angielskim, oraz jak pisać oba warianty. Wiedza przydatna również poza szkołą.
Przejdź do artykułu
JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO MATURY Z ANGIELSKIEGO?
Język angielski jest najczęściej wybieranym językiem obcym na maturze, dlatego wiemy o niej najwięcej. Jak więc przygotować się do matury z angielskiego?
Przejdź do artykułu
promocja-maturalna

MATURA 2022 - NAJPOPULARNIEJSZE SERIE WYDAWNICZE

Przygotuj się do matury ustnej i pisemnej z publikacjami opracowanymi zgodnie w wymaganiami CKE.

Pozostałe pozycje do matury

JAK NAPISAĆ E-MAIL PO ANGIELSKU?
Napisanie E-Maila po angielsku nie jest wcale trudnym zadaniem, warto więc wiedzieć jak to się robi - w szczególności mając na uwadze to, że może pojawić się na maturze z języka angielskiego.
Przejdź do artykułu
JAK NAPISAĆ WPIS NA BLOGA PO ANGIELSKU?
Angielski jest najszerzej wykorzystywanym językiem świata, dlatego tworząc własnego bloga warto zacząć robić to właśnie w tym języku. Dowiedz się, jak napisać wpis na bloga po angielsku!
Przejdź do artykułu
POWTÓRKA LEKTUR DO MATURY
Powtórz sobie wszystkie lektury do matury! Poznaj autorów, bohaterów, najważniejsze motywy oraz cechy z lektur, w trzech przystępnych artykułach.
Przejdź do artykułu