Opinie o Nas
Bookland - księgarnia językowa Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 
Zapowiedź

Roadmap C1. Students' Book with digital resources and mobile app with Online Practice + eBook

W magazynie
EAN
9781292391311
Krótki opis
EAN 9781292391311
Autor Lindsay Warwick, Damian Williams
Rok Wydania 2021
Oprawa Inna
Wydawnictwo Pearson
Kategoria Nauka języków / Angielski / Podręczniki / Kursy Dla Doroslych
Roadmap to ośmiopoziomowy kurs general English dla studentów i osób dorosłych, który koncentruje się na szybkim i skutecznym rozwoju płynnej i poprawnej komunikacji, uwzględniając współczesne trendy w nauczaniu oraz zróżnicowane potrzeby zarówno grup, jak i indywidualnych uczniów.
Słownictwo i gramatyka wprowadzane są stopniowo z pomocą krótkich tekstów i nagrań, co pozwala na wykorzystanie czasu na zajęciach na najważniejsze – czyli naukę mówienia. Każde zajęcia kończą się praktycznym ćwiczeniem na komunikację, w którym uczniowie wykorzystują słownictwo i gramatykę z lekcji.
Sekcje English in Action skupiają się na funkcjach językowych, przygotowując słuchaczy do sprawnej komunikacji w typowych sytuacjach życia codziennego.
Sekcje Listening i zabawne filmy The Roadmap Report oferują niezliczone przykłady użycia słownictwa i gramatyki w praktyce, jak również poprawnej wymowy.
Komunikacyjne gry, pełniące rolę powtórek, w angażujący sposób pomagają słuchaczom utrwalić kluczowe struktury językowe
Roadmap zapewnia lektorom pełen komfort pracy. Podręcznik zawiera odpowiednią ilość materiału i dodatkowych aktywności, które bez względu na długość i intensywność kursu, pozwolą na pełną realizację programu. Jest to możliwe dzięki dwóm ścieżkom pracy z kursem.
Ścieżka FAST TRACK Przewidziana na 70-90 jednostek lekcyjnych, koncentruje się na rozwoju wszystkich sprawności z naciskiem na komunikację. Założeniem ścieżki Fast Track jest nauczenie słuchacza słownictwa, gramatyki i funkcji bez tracenia czasu na lekcji na długie czytanki i słuchanie.
Ścieżka EXTENDED ROUTE Przewidziana na kursy do 120 jednostek lekcyjnych, pogłębia rozwój sprawności czytania, słuchania i pisania. Lekcje Develop your listening, Develop your reading oraz Develop your writing uczą strategii rozumienia tekstów, nagrań i przygotowywania form pisemnych.
Podręcznik dostępny w dwóch wersjach: Students' Book with digital resources & mobile app z kodem do aplikacji i zasobów cyfrowych na Pearson English Portal. Students' Book with Online Practice, digital resources & mobile app z kodem do interaktywnych ćwiczeń, aplikacji i zasobów cyfrowych na Pearson English Portal.
Zasoby cyfrowe na Pearson English Portal obejmują: nagrania do kursu i skrypty do nagrań, filmy, listy ze słówkami, link do pobrania aplikacji, utrwalającej słownictwo i gramatykę z kursu.
Więcej informacji
Autor Lindsay Warwick, Damian Williams
Rok Wydania 2021
Oprawa Inna
Wydawnictwo Pearson
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Roadmap C1. Students' Book with digital resources and mobile app with Online Practice + eBook
Twoja ocena
Dostępne od: 2021
   • Darmowa dostawa
    Od 149 zł

   • Wysyłka
    w 24 godziny

   • 30 dni na zwrot

   • Bezpłatny
    odbiór w księgarni