Bookland - księgarnia językowa Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Tajemnicze Domostwo. Gra Planszowa

W magazynie
EAN
5908310266466
Krótki opis
EAN 5908310266466
Data Wydania 2015
Oprawa Pudełko
Format 285 x 285
Wydawnictwo Portal
Kategoria Gry planszowe i logiczne / Gry 13-16 lat
Ilość graczy: 2 - 6 osób
Wiek graczy: od 8 lat
Czas rozgrywki: około 30-40 minut

W starym domu, przed laty, dokonano okrutnej zbroni, za którą pokutował niewinny człowiek. Teraz jego umęczony duch, błąka się po pustych korytarzach i czeka na śmiałków, którzy pomogą mu oczyścić swoje imię. Witaj w grze „Tajemnicze Domostwo”! Jest to kooperacyjny tytuł dla dwóch do siedmiu graczy, w wieku co najmniej 8 lat. Waszym celem będzie rozwikłanie śledztwa zapomnianego przed laty! Dacie radę?

Przygotowanie stołu do gry „Tajemnicze Domostwo” podpowiada instrukcja. Karty lokacji, miejsca oraz podejrzanego - rozkładamy na środku, uczestnicy wybierają detektywa, natomiast jednej osobie przypadnie rola Ducha. On będzie osią całej gry, a próbując naprowadzić śledczych na ślad przyczyni się do zwycięstwa. Gotowi? Na otrzymanych kartach pomocy gracze oznaczają pierwsze pole (z trzech: „czym?”, „gdzie?”, „kto?”). Nim minie 7 dzień, wszyscy muszą odpowiedzieć na wszystkie trzy pytania!

Pamiętajmy, że „Tajemnicze Domostwo” to gra kooperacyjna, więc przegrywamy i wygrywamy wszyscy razem!

Gra przebiega w bardzo prosty sposób. Duch, dla każdego detektywa przygotowuje zestaw: narzędzie zbrodni, winny i miejsce zbrodni, a następnie, podczas upływających tur będzie naprowadzał śledczych na właściwą odpowiedz. Nie będzie to takie proste! Zbrodni dokonano dawno temu, a sam Duch nie może bezpośrednio oddziaływać na ludzi gdyż jest… duchem. Będzie się kontaktował z innymi za pomocą Kart Snów - problem z nimi taki, że są wieloznaczne i przede wszystkim (oszałamiająco klimatyczne) bogate w szczegóły! Gracze mogą ze sobą konsultować swoje sny, dzielić się spostrzeżeniami, uwagami, słuchać swojej intuicji lub głosu większości. Wszystko by zdążyć przed upływem siódmego dnia!
Więcej informacji
Data Wydania 2015
Oprawa Pudełko
Format 285 x 285
Wydawnictwo Portal
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Tajemnicze Domostwo. Gra Planszowa
Twoja ocena
Nasza cena 121,50 zł Normalna cena 135,00 zł
Produkt niedostępny
Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży wysyłkowej oraz w odbiorze osobistym w księgarniach.
   • Darmowa dostawa
    Od 149 zł

   • Wysyłka
    w 24 godziny

   • 30 dni na zwrot

   • Bezpłatny
    odbiór w księgarni