Bookland - księgarnia językowa Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Wot i My Po Nowomu 1. Podręcznik. Język Rosyjski. Liceum i Technikum

W magazynie
EAN
9788326230295
Nasza cena 44,10 zł Normalna cena 49,00 zł
Krótki opis
Kategoria Nauka języków / Rosyjski / Podręczniki Szkolne i Kursowe / Szkoła Średnia
EAN 9788326230295
Autor Małgorzata Wiatr-Kmieciak, Sławomira Wujec
Rok Wydania 2019
Oprawa Miękka
Nr dopuszczenia 978/1/2019
Ilość stron 128
Format 205 x 285
Wydawnictwo Wydawnictwo Szkolne PWN
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów i naszych pracowników odbiory osobiste w księgarniach zostały chwilowo wstrzymane. Jednocześnie informujemy, że wysyłki realizujemy bez żadnych utrudnień.
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ W KSIĘGARNIACH
Wybierz księgarnię z listy poniżej
Wot i My! Po nowomu to nowa odsłona wiodącego podręcznika do języka rosyjskiego najczęściej wybieranego przez rusycystów. Nowy podręcznik uwzględnia doświadczenia i sugestie nauczycieli, którzy pracują z kursem od wielu lat.

Kurs został przygotowany specjalnie z myślą o pierwszym roczniku uczniów kończących ośmioklasową szkołę podstawową – uczących się w wariancie III.2.0 (uczniowie początkujący) i III.2 (uczniowie kontynuujący naukę języka rosyjskiego jako drugiego języka – po klasach 7 i 8).

Pierwszy tom kursu Wot i My! Po nowomu zapewnia optymalne dostosowanie do obu wariantów podstawy programowej, dzięki specjalnym sekcjom dla poczatkujących i kontynuujących.

Podręcznik Wot i My! Po nowomu 1 składa się z 25 lekcji podzielonych na pięć rozdziałów o stałej budowie, lekcji o tematyce realioznawczej, transkrypcji nagrań oraz alfabetycznego słownika rosyjsko-polskiego

Największe atuty podręcznika:
- Przygotowuje uczniów do komunikacji w różnych sytuacjach życia codziennego dzięki autentycznym tekstom i w kontekście ciekawym dla młodzieży, np. komunikacja smsowa, forum internetowe, e-mail, chat.
- Już w pierwszym tomie uczniowie ćwiczą zastosowanie języka w codziennym życiu, np. załatwianie formalności związanych z wyjazdem do Rosji lub zamawianie taxi w języku rosyjskim.
- Podręcznik wprowadza gramatykę w przystępny sposób i zawiera dodatkowe objaśnienia zagadnień gramatycznych sprawiających trudności polskim uczniom.
- Kurs kładzie duży nacisk na rozwój sprawności mówienia. Liczne dialogi i scenki sytuacyjne pomagają uczniom utrwalić nowe słownictwo w atrakcyjny i naturalny sposób.
- Przybliża uczniom obyczaje i kulturę Rosji i umożliwia rozwój kompetencji interkulturowej.
Więcej informacji
EAN 9788326230295
Autor Małgorzata Wiatr-Kmieciak, Sławomira Wujec
Rok Wydania 2019
Oprawa Miękka
Nr dopuszczenia 978/1/2019
Ilość stron 128
Format 205 x 285
Wydawnictwo Wydawnictwo Szkolne PWN
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wot i My Po Nowomu 1. Podręcznik. Język Rosyjski. Liceum i Technikum
Twoja ocena